«Зеонбуд» і Концерн РРТ судяться щодо договору й тарифів

«Зеонбуд» і Концерн РРТ судяться щодо договору й тарифів

16 Травня 2019
3196
16 Травня 2019
14:04

«Зеонбуд» і Концерн РРТ судяться щодо договору й тарифів

3196
Концерн радіомовлення, радіозв'язку і телебачення (Концерн РРТ) та цифровий оператор «Зеонбуд» намагаються укласти договір через суд. Кожен подав позов щодо своїх умов договору.
«Зеонбуд» і Концерн РРТ судяться щодо договору й тарифів
«Зеонбуд» і Концерн РРТ судяться щодо договору й тарифів

Про це «Детектору медіа» розказав виконуючий обов’язки генерального директора Концерну РРТ Сергій Мікрюков.

За його словами,  сьогодні, 16 травня, у Господарському суді на прохання Концерну РРТ було прийнято рішення про об’єднання двох проваджень в одне.

«Вони подали на нас до суду щодо примушення підписання їх договору, а ми подали аналогічний позов на підписання нашого договору. Обидва позови прийняті до розгляду, і було вирішено їх об’єднати», - сказав він.

Серед позовних вимог обох сторін - визнання їх варіанту договору укладеним.

«Є два варіанти договору: наш і "Зеонбуду". Вони вважають свій договір чинним, а ми свій», - додав пан Мікрюков.

Як свідчить судовий реєстр, справу за позовом «Зеонбуду» суд прийняв до розгляду 18 квітня. Предметом спору в цій справі є переддоговірний спір щодо укладання господарського договору. Після цього ухвалою від  23 квітня задля забезпечення позову суд заборонив Концерну РРТ вчиняти дії щодо припинення надання телекомунікаційних послуг «Зеонбуду».

Справу розглядає суддя Ганна Бондаренко.

Нагадаємо, «Зеонбуд» заявив, що у 2019 році піднімає тарифи для мовників на 37 %. Компанія пояснила це рішення подорожчанням послуг Концерну радіомовлення, радіозв’язку і телебачення, який обслуговує передавачі «Зеонбуду».

При цьому медіагрупи поки що продовжують платити провайдеру за старими розцінками.

Із березня 2019 року у Національній раді з питань телебачення та радіомовлення тривають зустрічі Концерну РРТ, «Зеонбуду» та індустрії. Однак домовитись про тарифи та підписати договір на 2019 рік сторони не змогли.

У квітні Концерн РРТ запропонував «Зеонбуду» та медіагрупам «проміжні» тарифи, які дозволять компанії не бути збитковою при мінімальних операційних витратах (заробітна плата, податки, електрична енергія). Однак їх не підтримав цифровий оператор.

Ілюстрація: korrespondent.net

Команда «Детектора медіа» понад 20 років виконує роль watchdog'a українських медіа. Ми аналізуємо якість контенту і спонукаємо медіагравців дотримуватися професійних та етичних стандартів. Щоб інформація, яку отримуєте ви, була правдивою та повною.

До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування спільних ідей та отримувати більше ексклюзивної інформації про стан справ в українських медіа.

Мабуть, ще ніколи якісна журналістика не була такою важливою, як сьогодні.
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
3196
Читайте також
15.03.2019 16:06
Наталія Данькова
«Детектор медіа»
2 373
Коментарі
0
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Долучайтеся до Спільноти «Детектора медіа»!
Ми прагнемо об’єднати тих, хто вміє критично мислити та прагне змінювати український медіапростір на краще. Разом ми сильніші!
Спільнота ДМ
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду