11:53
Вівторок, 9 Квітня 2019

Концерн РРТ запропонував «Зеонбуду» та медіагрупам «проміжне підвищення» тарифів

2 090
Концерн РРТ запропонував «Зеонбуду» та медіагрупам «проміжні» тарифи, які дозволять компанії не бути збитковою при мінімальних операційних витратах (заробітна плата, податки, електрична енергія).
Концерн РРТ запропонував «Зеонбуду» та медіагрупам «проміжне підвищення» тарифів
Концерн РРТ запропонував «Зеонбуду» та медіагрупам «проміжне підвищення» тарифів

Про це «Детектору медіа» розказав виконуючий обов’язки генерального директора Концерну РРТ Сергій Мікрюков.

За його словами, на останній нараді за участю представників з представниками Держспецзв’язку вдалось погодити ці тарифи з медіагрупами.

«"Зеонбуд" неодноразово заявляв, що погодиться з будь-якими розрахунками, аби вони були погоджені з медіагрупами. Попередньо представники медіагруп погодилися з проміжним коефіцієнтом підвищення. Тобто вимогу "Зеонбуду" ми виконали. Але натомість "Зеонбуд" зі свого боку саботує підписання договору», - зазначив пан Мікрюков.

Очільник компанії зазначив, що Концерн РРТ підготував новий договір, який «Зеонбуд» ще не підписав, і планує надалі виставляти рахунки відповідно до нього.

«Наше підвищення дуже сильно перекривається тим підвищенням, яке «Зеонбуд» пропонує каналам. Я не розумію чому вони не погоджуються на  наше підвищення, якщо вони на такий відсоток підвищують свої послуги для телеканалів», - додав він.

«Детектор медіа» звернувся до «Зеонбуду» з проханням прокоментувати результати перемовин щодо  формування нових тарифів і чекає на коментар.

Нагадаємо, «Зеонбуд» заявив, що у 2019 році піднімає тарифи для мовників на 37 %. Компанія пояснила це рішення подорожчанням послуг Концерну радіомовлення, радіозв’язку і телебачення, який обслуговує передавачі «Зеонбуду».

При цьому медіагрупи поки що продовжують платити провайдеру за старими розцінками. Наприклад, «1+1 медіа» платить «Зеонбуду» за тарифами 2018 року та очікує на зустріч представників медіагруп із провайдером і Концерном РРТ, де буде сформована та офіційно озвучена остаточна ціна. Директор зі стратегії та цифрового бізнесу групи StarLightMedia Федір Гречанінов зазначив, що медіагрупи просять концерн обгрунтувати інфляцію.

А НСТУ на початку уклала із «Зеонбудом» угоду на 2019 рік за новими підвищеними на 37% тарифами.

«Зеонбуд» є фактичним монополістом з надання послуг цифрового ефірного телебачення. Компанія вказує своїми кінцевими бенефіціарними власниками трьох громадян Кіпру та одного громадянина Великобританії.

Всі матеріали розділу / жанру:
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
2090
Переглядів
Коментарі
Код:
Им'я:
Текст:
Коментувати
Коментувати
Нові тексти на ДМ
2016 — 2020 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
DMCA.com Protection Status
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду