13:44
Четвер, 14 Березня 2019

Концерн РРТ та «Зеонбуд» у Нацраді спробують домовитися про тарифи

14 березня Концерн РРТ та «Зеонбуд» на зустрічі у Національній раді з питань телебачення та радіомовлення спробують домовитися щодо тарифів та укладення угоди на 2019 рік.
Концерн РРТ та «Зеонбуд» у Нацраді спробують домовитися про тарифи
Концерн РРТ та «Зеонбуд» у Нацраді спробують домовитися про тарифи

Про це «Детектору медіа» розказав виконуючий обов’язки генерального директора Концерну РРТ Сергій Мікрюков.

Напередодні Григорій Шверк, народний депутат, член Комітету з питань свободи слова та інформаційної політики, на своїй сторінці у «Фейсбуці» написав про те, що Концерн РРТ погрожує вимкнути цифрове мовлення, якщо «Зеонбуд» не сплатить до 18 березня свій борг.

«Сьогодні на засіданні Комітету підняли питання: "Зеонбуд" винен багато грошей КРРТ і Концерн загрожує вимкнути цифрове мовлення, якщо до 18 березня борг не буде погашений», - написав він.

Коментуючи цю інформацію для «Детектора медіа» Сергій Мікрюков зазначив, що між Концерном РРТ та «Зеонбудом» «є складнощі у відносинах».

«Між нами не має діючого договору про надання послуг на 2019 та подальші роки. Відсутність договору може стати причиною  якихось дій концерну  щодо надання послуг у подальшому. Це може бути 18 березня, може бути інше число. Але на сьогодні запланована нарада з цього питання. І я думаю, буде якесь рішення щодо регулювання конфлікту», - сказав він.

І додав, що відключати канали не хоче, і «націлений знайти компроміс»: «Ми надали всі документи, які вимагав "Зеонбуд". Вважаю, що ми закрили всі питання зі свого боку. Залишилось лише врегулювати відносини з компанією "Зеонбуд"».

Зустріч відбудеться без участі медіагруп, аде з представниками Держспецзв’язку.

«Детектор медіа» також звернувся за коментарем до компанії «Зеонбуд».

Нагадаємо, «Зеонбуд» заявив, що у 2019 році піднімає тарифи для мовників на 37 %. Компанія пояснила це рішення подорожчанням послуг Концерну радіомовлення, радіозв’язку і телебачення, який обслуговує передавачі «Зеонбуду».

При цьому медіагрупи поки що продовжують платити провайдеру за старими розцінками. Наприклад, «1+1 медіа» платить «Зеонбуду» за тарифами 2018 року та очікує на зустріч представників медіагруп із провайдером і Концерном РРТ, де буде сформована та офіційно озвучена остаточна ціна. Директор зі стратегії та цифрового бізнесу групи StarLightMedia Федір Гречанінов зазначив, що медіагрупи просять концерн обгрунтувати інфляцію.

А НСТУ на початку уклала із «Зеонбудом» угоду на 2019 рік за новими підвищеними на 37% тарифами.

«Зеонбуд» є фактичним монополістом з надання послуг цифрового ефірного телебачення. Компанія вказує своїми кінцевими бенефіціарними власниками трьох громадян Кіпру та одного громадянина Великобританії.

Всі матеріали розділу / жанру:
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
653
Переглядів
Коментарі
Код:
Им'я:
Текст:
Коментувати
Коментувати
Нові тексти на ДМ
2016 — 2019 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop