16:16
П'ятниця, 21 Грудня 2018

«Зеонбуд» підвищить тарифи на 37%

У 2019 році ТОВ «Зеонбуд» підвищить тарифи для мовників на 37%.
«Зеонбуд» підвищить тарифи на 37%
«Зеонбуд» підвищить тарифи на 37%

Про це «Детектор медіа» повідомили у прес-службі компанії.

Компанія пояснює це рішення здорожчанням послуг Концерну РРТ - на 65% з 01 січня та на 100,7% з 01 травня 2019 року. І звертає увагу на те, що право підвищити тарифи передбачено у  договорах з мовниками.

«У той же час ми проінформували телеканали, що продовжуємо активну роботу з метою зменшити вартість послуг нашого товариства на 2019 рік, оскільки вважаємо таке значне підвищення вартості послуг Концерном РРТ необґрунтованим та безпідставним», - наголошує прес-служба.

«Зеонбуд» запевняє, що не отримав пояснень від Концерну РРТ. І вважає, що компанія підвищує ціни за «дискримінаційним підходом». «Для ТОВ «Зеонбуд» вартість послуг підвищується набагато більше, ніж для інших суб’єктів господарювання», - йдеться у повідомленні компанії.

Генеральний директор тернопільського телеканалу TV-4 Юлія Винокур у коментарі «Детектор медіа» зазначила, що фактично ціни на послуги ТОВ «Зеонбуд» для її компанії зростають на 81%, оскільки крім підвищення тарифів  скасовується знижка, яка діяла для її каналу раніше.

Нагадаємо, державний оператор Концерн РРТ, який обслуговує передавачі «Зеонбуду», повідомляв про наміри підвищити свої тарифи для «Зеонбуду».

«Зеонбуд» є фактичним монополістом з надання послуг цифрового ефірного телебачення. Компанія вказує своїми кінцевими бенефіціарними власниками трьох громадян Кіпру та одного громадянина Великобританії.

Всі матеріали розділу / жанру:
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
1728
Переглядів
Коментарі
Код:
Им'я:
Текст:
Коментувати
Коментувати
Нові тексти на ДМ
2016 — 2019 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду