«Зеонбуд» і Концерн РРТ судяться щодо договору й тарифів
Про це «Детектору медіа» розказав виконуючий обов’язки генерального директора Концерну РРТ Сергій Мікрюков.
За його словами, сьогодні, 16 травня, у Господарському суді на прохання Концерну РРТ було прийнято рішення про об’єднання двох проваджень в одне.
«Вони подали на нас до суду щодо примушення підписання їх договору, а ми подали аналогічний позов на підписання нашого договору. Обидва позови прийняті до розгляду, і було вирішено їх об’єднати», - сказав він.
Серед позовних вимог обох сторін - визнання їх варіанту договору укладеним.
«Є два варіанти договору: наш і "Зеонбуду". Вони вважають свій договір чинним, а ми свій», - додав пан Мікрюков.
Як свідчить судовий реєстр, справу за позовом «Зеонбуду» суд прийняв до розгляду 18 квітня. Предметом спору в цій справі є переддоговірний спір щодо укладання господарського договору. Після цього ухвалою від 23 квітня задля забезпечення позову суд заборонив Концерну РРТ вчиняти дії щодо припинення надання телекомунікаційних послуг «Зеонбуду».
Справу розглядає суддя Ганна Бондаренко.
Нагадаємо, «Зеонбуд» заявив, що у 2019 році піднімає тарифи для мовників на 37 %. Компанія пояснила це рішення подорожчанням послуг Концерну радіомовлення, радіозв’язку і телебачення, який обслуговує передавачі «Зеонбуду».
При цьому медіагрупи поки що продовжують платити провайдеру за старими розцінками.
Із березня 2019 року у Національній раді з питань телебачення та радіомовлення тривають зустрічі Концерну РРТ, «Зеонбуду» та індустрії. Однак домовитись про тарифи та підписати договір на 2019 рік сторони не змогли.
У квітні Концерн РРТ запропонував «Зеонбуду» та медіагрупам «проміжні» тарифи, які дозволять компанії не бути збитковою при мінімальних операційних витратах (заробітна плата, податки, електрична енергія). Однак їх не підтримав цифровий оператор.
Ілюстрація: korrespondent.net