18:47
Вівторок, 23 Квітня 2019

Інтернет-видання «Апостроф» запускає телеканал

4 989
Інтернет-видання «Апостроф» розширює свій мультимедійний напрям і на базі ютуб-каналу запускає супутниковий телеканал «Апостроф TV». 23 квітня Національна рада з питань телебачення і радіомовлення вирішила видати каналу супутникову ліцензію.
Інтернет-видання «Апостроф» запускає телеканал
Інтернет-видання «Апостроф» запускає телеканал

Ліцензіатом Нацради стало ТОВ «Апостроф ТВ». Власники цієї компанії – голова правління Міжнародного центру перспективних досліджень Василь Філіпчук (90%) і шеф-редакторка інтернет-видання «Апостроф» Світлана Шереметьєва-Турчин (10%). Компанію очолює Євгенія Малиновська.

Нацрада розглядала питання видачі ліцензії «Апостроф TV» на засіданні 18 квітня, але через відсутність кворуму не змогла завершити своє засідання та прийняти низку рішень (засідання затяглося, і його з незрозумілих для публіки причин залишили Валентин Коваль і Олександр Ільяшенко). Розгляд питань продовжили 23 квітня, але цього разу була відсутня Ольга Герасимюк.

Світлана Шереметьєва розповіла членам Нацради, що «Апостроф» уже має свій ютуб-канал, але вирішив запустити повноцінний телеканал. Член Нацради Олег Черниш зауважив: щоб потрапити в мережі провайдерів, не обов’язково отримувати супутникову ліцензію, можна отримати ліцензію на кабельне мовлення через IP. Але пані Шереметьєва відповіла, що телеканал «Апостроф TV» хоче мовити і на супутнику, і співпрацювати з провайдерами, тож до витрат на доставку супутникового сигналу готовий.

23 квітня всі присутні члени Нацради одноголосно вирішили видати ТОВ «Апостроф ТВ» ліцензію на супутникове мовлення строком на 10 років. Голова Нацради Юрій Артеменко зауважив, що відсутність кворуму 18 квітня і продовження засідання 23 квітня не пов’язані з питанням телеканалу «Апостроф TV».

Нагадаємо, інтернет-видання «Апостроф» працює із серпня 2014 року, його фінансує Міжнародний центр перспективних досліджень. Видання запускала команда закритої газети «Коммерсантъ-Украина», але за деякий час відбулися ротації в колективі. Протягом перших двох з половиною років у виданні змінилося кілька головних редакторів. Концепція видання теж зазнала змін.Всі матеріали розділу / жанру:
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
4989
Переглядів
Коментарі
Код:
Им'я:
Текст:
Коментувати
Коментувати
Нові тексти на ДМ
2016 — 2021 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
DMCA.com Protection Status
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду