13:15
Понеділок, 12 Серпня 2019

Комітет гуманітарної та інформполітики одним з перших розгляне законопроєкт про аудіовізуальні послуги

754
Комітет інформаційної та гуманітарної політики, який планують створити у Верховній Раді дев’ятого скликання, одним з перших розгляне законопроєкт про аудіовізуальні послуги.
Комітет гуманітарної та інформполітики одним з перших розгляне законопроєкт про аудіовізуальні послуги
Комітет гуманітарної та інформполітики одним з перших розгляне законопроєкт про аудіовізуальні послуги

Про це новообраний народний депутат від «Слуги народу» Микита Потураєв повідомив в інтерв’ю «Детектору медіа».

«Законопроєкт про аудіовізуальні послуги, який має замінити собою закони про Нацраду та про телебачення і радіомовлення, друковані ЗМІ. В Україні мають існувати тільки суспільні і приватні медіа, на мою думку», – сказав він, відповідаючи на питання «які плануються перші законопроєкти цього комітету».

Пан Потураєв заявив про готовність перереєструвати й підтримати законопроєкт, який був напрацьований робочою групою при парламентському комітеті з питань свободи слова та інформаційної політики і зареєстрований Вікторією Сюмар.

«Вони його напрацювали, але вийшла нова Директива ЄС. І ми ще не зробили апдейт того, що напрацьовано. Там зроблено дуже багато роботи, і якісно зроблено, чого ж не брати», – уточнив він.

Зазначимо, що закон про аудіовізуальні послуги є одним із зобов’язань України перед ЄС. Український уряд узяв на себе зобов’язання гармонізувати українське законодавство з європейським протягом двох років до вересня 2017 року. Так само угода про Асоціацію України з ЄС передбачає імплементувати Директиву ЄС про аудіовізуальні медіа послуги протягом двох років після завершення ратифікації угоди. Тобто закон «Про аудіовізуальні послуги» Україна має ухвалити до 1 вересня 2019 року.

Нагадаємо, 20 червня тоді ще заступник глави Адміністрації президента Кирило Тимошенко розповів, що команда Адміністрації президента Володимира Зеленського розробляє пакет законопроектів щодо медіаіндустрії. Микита Потураєв додав, що до нового законопроекту планують включити напрацювання з нової редакції закону про телебачення і радіомовлення (законопроекту про аудіовізуальні послуги).

5 липня новообраний народний депутат від партії «Слуга народу», журналіст каналу «1+1» Сергій Швець повідомив, що Комітет інформаційної та гуманітарної політики, який планують створити у Верховній Раді дев’ятого скликання, оприлюднить свої плани через декілька днів після початку роботи парламенту.

Цей комітет у Раді може очолити новообраний народний депутат від партії «Слуга народу», генеральний директор медіахолдингу «1+1 медіа» і телеканалу «1+1» Олександр Ткаченко.

Читайте також

Всі матеріали розділу / жанру:
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
754
Переглядів
Коментарі
Код:
Им'я:
Текст:
Коментувати
Коментувати
Нові тексти на ДМ
2016 — 2020 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
DMCA.com Protection Status
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду