15:10
Четвер, 8 Лютого 2018

Український офіс Transparency International закликає не заважати АРМА виконувати свою роботу в ТРЦ «Гуллівер»

Представництво міжнародної антикорупційної мережі Transparency International в Україні закликає учасників процесу передання в управління приміщень у ТРЦ «Гуллівер» дотримуватися вимог закону та не заважати Національному агентству з питань і виявлення, розшуку та управління активами одержаними від корупційних та інших злочинів (АРМА) виконувати, покладені на агентство функції
Український офіс Transparency International закликає не заважати АРМА виконувати свою роботу в ТРЦ «Гуллівер»
Український офіс Transparency International закликає не заважати АРМА виконувати свою роботу в ТРЦ «Гуллівер»

Про це йдеться в релізі організації.

Мережа нагадує, що ухвалою суду від 28-го вересня 2017 року арештовані активи передано в управління АРМА. Крім того, організація зазначає, що, за словами головного військового прокурора України, активи належать екс-міністру доходів та зборів Олександру Клименку.

«Серед переданих у справі Клименка активів є і три поверхи торгівельно-розважального центру "Гуллівер" в Києві. Відповідно до Державного реєстру прав на нерухоме майно, 31, 32  та 33 поверхи комплексу перебувають у власності товариства з обмеженою відповідальністю "Юнісон груп". На момент накладення арешту ці приміщення здавалися в оренду, в тому числі редакції "Вести"», – йдеться у повідомленні організації.

Також Transparency International Україна нагадує, що з моменту отримання ухвали суду Національне агентство здійснило декілька спроб фактичного зайти на територію офісних приміщень в «Гуллівері» та забезпечити виконання вимог законодавства: «І тільки зранку 8 лютого 2018 року представникам АРМА, Головної військової прокуратури ГПУ та Національній поліції вдалось подолати перешкоди та фізичний супротив від орендарів цих приміщень та невідомих, які підтримували їх».

Transparency International Україна закликає всі сторони процесу дотримуватися чинного законодавства і не перешкоджати іншим виконувати законні функції.

«Transparency International Україна наголошує, що відповідно до чинного законодавства України, прямою функцією Національного агентства є здійснення управління активами, на які накладено арешт у кримінальному провадженні, на підставі ухвали слідчого судді або суду. Блокування доступу представникам АРМА до арештованих активів і перешкоджання компанії-управителю здійснювати свої функції щодо управління майном є незаконним кримінально карним діянням», – йдеться в заяві.

Читайте також

Нагадаємо, 16 листопада в редакцію медіахолдингу «Вести Украина» прийшли співробітники Військової прокуратури та Національного агентства з питань виявлення, розшуку та управління активами, отриманими від корупційних та інших злочинів. За інформацією джерел «Детектора медіа», візит Військової прокуратури в офісі «Вестей» 16 листопада 2017 року, де начебто відбувався процес передачі майна редакції у Національне агентство з питань виявлення, розшуку та управління активами, отриманими від корупційних та інших злочинів, пов’язаний зі справою колишнього міністра доходів і зборів Олександра Клименка, якого називають власником медіахолдингу «Вести Украина».

Всі матеріали розділу / жанру:
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
398
Переглядів
Коментарі
Код:
Им'я:
Текст:
Коментувати
Коментувати
Нові тексти на ДМ
2016 — 2019 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop