17:03
Четвер, 16 Листопада 2017

«Вести» повідомляють, що до них прийшли співробітники Військової прокуратури (ДОПОВНЕНО)

16 листопада в редакцію медіахолдингу «Вести Украина» прийшли співробітники Військової прокуратури та Національного агентства з питань виявлення, розшуку та управління активами, отриманими від корупційних та інших злочинів. Військова прокуратура та Агентство візит до редакції наразі не коментують
«Вести» повідомляють, що до них прийшли співробітники Військової прокуратури (ДОПОВНЕНО)
«Вести» повідомляють, що до них прийшли співробітники Військової прокуратури (ДОПОВНЕНО)

«Як вони повідомили, мета їх візиту – опис майна, але при цьому вони не пропонують документів і викликали співробітників правоохоронних органів. Ці дії можуть відбитися на виробничому процесі холдингу – безпосередньо роботі журналістів»,-  повідомляється на сайті «Вестей».

Адвокат холдингу Олександр Дульський вважає візит представників Нацагентсва в редацію незаконним.

«Вони прийшли в медіахолдинг без наказу, який повинен бути у них першим же документом, який відкриває двері в приміщення як управителю майна. Кажуть, наказ забрала поліція. Крім того, представник Нацагентства Вахтанг Бочорішвілі привів із собою чоловіка, назвавши його оцінювачем. Дійсно, в законі компанія, яка виграла процедуру закупівлі послуги на надання оцінки агентству, направляє оцінювача. Я запитав цього чоловіка - чи дійсно він оцінювач? він мені відповів, що при собі має лише паспорт. Ні свідоцтва оцінювача, ні витримки про внесення до Єдиного реєстру оцінювачів у нього не було – він відбув за цими документами, але пройшло вже 3 години ... Може, він взагалі детектив НАБУ», – прокоментував адвокат.

«Наш договір оренди розрахований на довгостроковий період, і редакції холдингу мають всі законні підстави здійснювати трудову діяльність на даній території. Своїми діями Військова прокуратура і Нацагентство порушує складний технологічний і редакційний процес, - прокоментувала ситуацію керівник медіахолдингу Ольга Семченко та додала, що розцінює це як політичний тиск та перешкоджання журналістам.

Він також вважає, що Нацагентсво прибуло з метою «задокументувати факт відмови в наданні приміщення».

Повідомлень від Військової прокуратури та Агентства щодо візиту до редакції наразі немає.

У прес-службі Військової прокуратури Центрального регіону України «Детектору медіа» повідомили, що «нічого про це не знають» та пообіцяли узнати деталі та надати інформацію згодом.

У прес-службі Національного агентства з питань виявлення, розшуку та управління активами, отриманими від корупційних та інших злочинів «Детектору медіа» повідомили, що «зараз нічого не коментують» з цього приводу та порадили відправити запит.

Читайте також

Нагадаємо, 14 липня Військова прокуратура та Нацполіція провели обшуки в редакції газети «Вести» й «Радио Вести» та інших приміщеннях, які належать екс-міністру з доходів і зборів Олександру Клименку, у справі «злочинної організації Януковича-Клименка».

Заступник генпрокурора – головний військовий прокурор Анатолій Матіос на брифінгу з приводу обшуків висловив сподівання, що газета «Вести» з 14 липня не фінансуватиметься і не виходитиме.

Головна редакторка газети «Вести» Оксана Омельченко заявила, що владі не вдасться припинити вихід газети. Вона також назвала причиною обшуків у редакції низку резонансних публікацій, пов’язаних із діяльністю військової прокуратури й особисто Анатолія Матіоса.

Генеральна прокуратура України у відповідь на запит «Детектора медіа» про результати обшуків повідомила, що це інформація з обмеженим доступом, яка не підлягає оприлюдненню.

Газета «Вести» не зупиняла свій вихід ані 14 липня, ані в наступні будні дні. Архів номерів можна переглянути на сайті «Вестей».

Всі матеріали розділу / жанру:
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
628
Переглядів
Коментарі
эксперт
18:06 / 16 Листопада 2017
А что в Украине объявлено военное положение? Какое право имеет военная прокуратура шастать в гражданской организации?
Код:
Им'я:
Текст:
Коментувати
Коментувати
Нові тексти на ДМ
2016 — 2019 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop