10:14
Неділя, 4 Лютого 2018

Нацагентство з розшуку активів скаржиться, що не може прийняти в управління активи в офісі газети «Вести»

3 лютого співробітники Національного агентства України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів (АРМА), зробили чергову спробу прийняти в управління активи в офісі газети «Вести».
Нацагентство з розшуку активів скаржиться, що не може прийняти в управління активи в офісі газети «Вести»
Нацагентство з розшуку активів скаржиться, що не може прийняти в управління активи в офісі газети «Вести»

Про це йдеться на сайті АРМА.

Ухвалою Печерського районного суду міста Києва від 28 вересня 2017 року у кримінальній справі №757/53395/17-к Національному агентству передано 31, 32 та 33 поверхи торговельно-офісного комплексу Gulliver, за адресою: Київ, площа Спортивна, 1А для здійснення заходів з управління, зазначає АРМА.

«Наразі  невідомі особи, порушуючи Ухвалу суду та вимоги законодавства, чинять спротив представникам Національного агентства щодо виконання Ухвали суду та передачі офісних приміщень в управління Національному агентству. Доступ до приміщень заблоковано, вхід закрито ролетами», - повідомляє агентство.

Невиконання законних вимог посадових осіб Національного агентства щодо усунення порушень законодавства у сфері управління активами є адміністративним правопорушенням відповідно до статті 188-48 Кодексу України про адміністративні правопорушення. Умисне невиконання вироку, рішення, ухвали, постанови суду, що набрали законної сили, або перешкоджання їх виконанню є злочином відповідно до статті 382 Кримінального кодексу України, наголошує АРМА.

Діяльність Національного агентства з управління активами «Вести Украина» залишається виключно в межах чинного законодавства, йдеться у повідомленні.

«Станом на сьогодні судове рішення щодо активів є чинним. Жодних інших судових рішень, які б забороняли Національному агентству здійснення заходів з управління активами не існувало і не існує. Таким чином, зазначена Ухвала є обов’язковою до виконання відповідно до статті 129-1 Конституції України», - зазначає АРМА.

Водночас Національне агентство переконане в можливості побудови конструктивного діалогу з власниками активів щодо управління ними в майбутньому.

Раніше, у грудні 2017 року, Національне агентство з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними внаслідок корупційних та інших злочинів, заявило про арешт офісу газети «Вести» в столичному торгово-офісному центрі «Гулівер». Приміщення повинні були бути передані в управління агентства.

15 грудня в офіс газети «Вести», розташований в торговельно-офісному комплексі Gulliver, прийшли співробітники Національного агентства з питань виявлення, розшуку та управління активами, отриманими від корупційних та інших злочинів, у супроводі поліціянтів.

Нагадаємо, за інформацією джерел «Детектора медіа», візит Військової прокуратури в офісі «Вестей» 16 листопада 2017 року, де начебто відбувався процес передачі майна редакції у Національне агентство з питань виявлення, розшуку та управління активами, отриманими від корупційних та інших злочинів, пов’язаний зі справою колишнього міністра доходів і зборів Олександра Клименка, якого називають власником медіахолдингу «Вести Украина».

Генеральний прокурор України Юрій Луценко заявив 30 травня 2016 року, що справи високопосадовців часів Віктора Януковича - бізнесмена, власника «Українського медіа холдингу» Сергія Курченка та колишнього міністра доходів і зборів, якого називають власником медіахолдингу «Вести Украина» Олександра Клименка, - передані першому заступнику головного військового прокурора Володимиру Жербицькому.

Згодом головний військовий прокурор, заступник генерального прокурора України Анатолій Матіос заявляв, що головна військова прокуратура може завершити розслідування справ бізнесмена, власника «Українського медіа холдинга» Сергія Курченка і екс-міністра доходів і зборів Олександра Клименка до кінця 2016 року.

8 лютого 2017 року Апеляційний суд Києва задовольнив клопотання слідчого Генеральної прокуратури України про обрання запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою колишньому міністру доходів і зборів України Олександру Клименку. Натомість його адвокати неодноразово заявляли, що екс-міністр доходів і зборів та лідер партії «Успішна країна» Олександр Клименко не має статусу підозрюваного і всі дії Генеральної прокуратури, які здійснюються відносно політика, є незаконними.

У березні 2017 року заступник генпрокурора, головний військовий прокурор Анатолій Матіос повідомив, що Головна військова прокуратура звернулася до редакції газети «Вести» з пропозицією опублікувати виклик колишнього міністра доходів та зборів Олександра Клименка для проведення з ним необхідних процесуальних та слідчих дій. 

14 липня 2017 року Військова прокуратура та Нацполіція провели обшуки в редакції газети «Вести» й «Радио Вести» та інших приміщеннях, які належать екс-міністру з доходів і зборів Олександру Клименку, у справі «злочинної організації Януковича-Клименка».

Читайте також

Всі матеріали розділу / жанру:
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
653
Переглядів
Коментарі
Код:
Им'я:
Текст:
Коментувати
Коментувати
Нові тексти на ДМ
2016 — 2019 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop