17:27
П'ятниця, 24 Лютого 2017

Суд у Львові скасував заборону Нацраді розглядати продовження ліцензії «Радио Вести» (ДОПОВНЕНО)

24 лютого суддя Франківського районного суду міста Львова скасував ухвалу про забезпечення позову, якою зупиняв розгляд у Національній раді з питань телебачення і радіомовлення заяви «Радио Вести» (ТОВ «ТРК Дивосвіт») про продовження строку дії ліцензії на мовлення в Києві.
Суд у Львові скасував заборону Нацраді розглядати продовження ліцензії «Радио Вести» (ДОПОВНЕНО)
Суд у Львові скасував заборону Нацраді розглядати продовження ліцензії «Радио Вести» (ДОПОВНЕНО)

Про це повідомила заступниця голови Нацради Уляна Фещук на засіданні Нацради 24 лютого, посилаючись на інформацію, отриману від представника Нацради в суді.

Тому Нацрада вважає, що може продовжити розгляд заяви «Радио Вести» про продовження строку дії ліцензії.

Представники «Радио Вести» попросили в Нацради перерву для з’ясування обставин справи, оскільки вони не знають про ухвалене суддею у Львові рішення. Нацрада оголосила перерву на 5 хвилин.

Під час перерви Нацрада з'ясувала, що ухвала ще не набрала законної сили. Вона набере законної сили після завершення строку оскарження (протягом п’яти днів). Тому Нацрада вирішила перенести розгляд питання київського «Радио Вести» на наступне засідання 3 березня.

Читайте також

Нагадаємо, 15 лютого Франківський районний суд міста Львова своєю ухвалою про забезпечення позову зупинив розгляд у Нацраді заяви про продовження строку дії ліцензії київського «Радио Вести» (ТОВ «ТРК Дивосвіт»), заборонив Нацраді приймати рішення за заявою про продовження строку дії ліцензії та заборонив оголошувати конкурс на київську частоту «Радио Вести». Нацрада оскаржила цю ухвалу, подавши клопотання до суду про скасування заходів забезпечення позову.

22 лютого Харківський окружний адміністративний суд своєю ухвалою про забезпечення позову зупинив розгляд у Нацраді заяви про продовження строку дії ліцензії харківського «Радио Вести» (ТОВ «Телерадіовидавнича компанія “Мастер”»). Нацрада вирішила не брати до уваги цю ухвалу, оскільки вона ще не набрала законної сили. Відтак, 23 лютого Нацрада відмовила харківському «Радио Вести» (ТОВ «Телерадіовидавнича компанія “Мастер”») в продовженні строку дії ліцензії на мовлення в Харкові.

Всі матеріали розділу / жанру:
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
2102
Переглядів
Коментарі
Код:
Им'я:
Текст:
Коментувати
Коментувати
Нові тексти на ДМ
2016 — 2019 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop