20:00
Понеділок, 2 Березня 2020

З 24 каналу скоротили ведучих Ілону Довгань та Лесю Вакулюк

24 428
Причина звільнення - скорочення через переформатування каналу.
З 24 каналу скоротили ведучих Ілону Довгань та Лесю Вакулюк
З 24 каналу скоротили ведучих Ілону Довгань та Лесю Вакулюк

Про своє звільнення ведуча Ілона Довгань повідомила у Facebook та підтвердила цю інформацію у коментарі «Детектору медіа».

«Дякую і до побачення 24 канал! Дякую за досвід. Причина (бо все одно ж питатимете) - переформатування каналу. "Канал експериментує" - цитата. Дякую всім колегам, рада була познайомитись, спілкуватись, працювати разом. Сьогодні про це сказала вам особисто, ще можемо побачитись, медіасвіт тісний», - написала Ілона Довгань у соцмережі.

Надалі ведуча планує приділяти більше часу роботі на «Радіо НВ» та ще «має на приміті кілька ідей».

«Далі - більше часу для мого улюбленого радіо НВ і нарешті з'явиться час роззирнутися і зайнятись тим, до чого раніше не доходили руки. Так що, хто звертався щодо тренінгів, майстер-класів, модерацій - нагадайте про себе, тепер матиму трохи більше вільного часу. А далі життя покаже. Маю на приміті кілька ідей, але спочатку видихнути, і обернутися навкруги, весна ж почалася», - написала вона.

Пані Ілона повідомила ДМ, що звільнилася із 2 березня.

Також про своє звільнення написала у Facebook ведуча Леся Вакулюк.

«Сьогодні я збиралася написати пост про свій маленький ювілей на 24-ому. Але це буде пост-прощання, у першу чергу, з моїми глядачами. Саме в березні п'ять років тому я вперше вийшла в прямий ефір на цьому телеканалі. Цьогоріч, у передостанній день лютого, відефіривши останній п‘ятничний випуск, почула, що мене скорочено. І це виявилося несподіванкою. За графіком я мала ще 3 випуски у суботу. Мала, але вже не провела», - йдеться в її дописі.

Причина скорочення, за словами Лесі Вакулюк, - переформатування вечірньої сітки, в якій зменшилася кількість випусків до одного.

«Але, чому це торкнулося мене, незрозуміло, адже останній рік працювала в денному слоті? Ну, і чому оптимізацію вирішили провести за рахунок двох найдосвідченіших на 24 Каналі (мене і Ілони Довгань) - теж загадка? Ясної відповіді не почула», - додала ведуча.

Леся Вакулюк раніше працювала у ТРК «Люкс», каналі К1, «Інтері», «1+1».

Нагадаємо, Ілога Довгань була ведучою 24 каналу із вересня 2017 року. До цього вона працювала на «UA: Першому» з липня 2014 року. 19 вересня 2017 Ілона Довгаь повідомила, що залишає Суспільне мовлення. Крім новин та інтерв’ю, вона була також ведучою та співавтором проекту «Зроблено в Європі» - програми про євроінтеграцію країн, що колись перебували в СРСР та соцтаборі, про зміни, що відбулися в їхньому суспільстві, та досвід, якого вони набули в Євросоюзі.

Додамо, Ілона Довгань працює на телебаченні з 1995 року. Працювала на Комсомольському телебаченні ТРК «ГОК ТВ», «1+1», Новому каналі, НТН і ТВі. 

Читайте також

Всі матеріали розділу / жанру:
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
24428
Переглядів
Коментарі
sashko
22:22 / 02 Березня 2020
Той 24 канал експериментує вже роками, а толку нуль.
Код:
Им'я:
Текст:
Коментувати
Коментувати
Нові тексти на ДМ
2016 — 2020 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
DMCA.com Protection Status
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду