Телесигнал до мережі «Зеонбуду» хочуть доставляти через національний супутник

27 Січня 2012
8323
27 Січня 2012
14:58

Телесигнал до мережі «Зеонбуду» хочуть доставляти через національний супутник

8323
Телесигнал до мережі «Зеонбуду» хочуть доставляти через національний супутник

Уряд планує, що телевізійний сигнал до передавачів наземного ефірного цифрового телебачення, оператором яких є компанія «Зеонбуд», доставлятиметься через національний супутник «Либідь».

 

Створення та забезпечення експлуатації загальнодержавної цифрової супутникової телекомунікаційної інфраструктури з доставки загальнонаціональних телерадіопрограм до передавачів наземного ефірного цифрового телерадіомовлення через супутник «Либідь» заплановане у 2011-2017 роках. Про це йдеться в плані заходів щодо виконання Концепції реалізації державної політики у сфері космічної діяльності на період до 2032 року, затвердженому урядовим розпорядженням № 48-р 25 січня.

 

До 2028 року планується, що до основного супутника «Либідь» додасться один резервний, а до 2032 до них додадуться ще один основний і один резервний супутники «Либідь-М».

 

Нагадаємо, що зараз сигнал телеканалів до цифрових передавачів «Зеонбуду» доставляється через шведський супутник Astra 1G (31,5° східної довготи).

 

Як пише ProIT, старт національного супутника «Либідь» планується на четвертий квартал 2013 року. Супутник будує та запускатиме канадська компанія MacDonald, Dettwiler and Associates (MDA). Загальна вартість проекту становить $ 254,6 млн.

 

Як повідомив на прес-конференції голова Державного космічного агентства (ДКА) Юрій Алексєєв, супутник запустять на орбітальну позицію 48 ° східної довготи (раніше планувалося 38,2° східної довготи). Домовленості про зміну орбітальної позиції досягнуто із французькою супутниковою компанією Eutelsat.

 

«Але взамін французи нададуть нам на комерційній основі потужності на своїх супутниках для українських проектів, поки не запущено наш», - сказав пан Алексєєв.

 

«Детектор медіа»

Команда «Детектора медіа» понад 20 років виконує роль watchdog'a українських медіа. Ми аналізуємо якість контенту і спонукаємо медіагравців дотримуватися професійних та етичних стандартів. Щоб інформація, яку отримуєте ви, була правдивою та повною.

До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування спільних ідей та отримувати більше ексклюзивної інформації про стан справ в українських медіа.

Мабуть, ще ніколи якісна журналістика не була такою важливою, як сьогодні.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
8323
Коментарі
0
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Долучайтеся до Спільноти «Детектора медіа»!
Ми прагнемо об’єднати тих, хто вміє критично мислити та прагне змінювати український медіапростір на краще. Разом ми сильніші!
Спільнота ДМ
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду