Про що говорили в етері спільного телемарафону 9 лютого 2024 року

Про що говорили в етері спільного телемарафону 9 лютого 2024 року

11 Лютого 2024
747

Про що говорили в етері спільного телемарафону 9 лютого 2024 року

Софія Скиба
головна редакторка інформаційної агенції «Перший Криворізький»
747
Мобілізація в Україні та інтерв’ю Путіна Такеру Карлсону.
Про що говорили в етері спільного телемарафону 9 лютого 2024 року
Про що говорили в етері спільного телемарафону 9 лютого 2024 року

«Детектор медіа» щодня відстежує головні теми, гостей та тенденції в етері спільного марафону «Єдині новини #UAРазом», а також окремо аналізує якість мовлення.

Телеканали: «Інтер», ICTV/СТБ, «Рада», «1+1».

Блоків «Ми — Україна» та Суспільного в національному етері цієї доби не було.

У блоці телеканалу «Інтер» протягом трьох годин транслювали гостьову студію телеканалу «Рада». Там говорили про економіку, ситуацію на Сході та використання дронів на війні. Далі повторили частину блоку «Інтера» попередньої доби.

Мобілізацію в Україні у гостьовій студії «Ради» обговорювали з народним депутатом Михайлом Цимбалюком («Батьківщина»). Він сказав, що низка норм у новому законі підлягає дискусії. Зокрема, й норма щодо обмеження військовозобов’язаних українців, які знаходяться за кордоном. За словами Цимбалюка, люди мають відчувати консульський захист й у майбутньому  повернутись до України. Також він додав, що всі люди з інвалідністю не мають підлягати мобілізації.

Також мобілізаційні норми обговорювали із заступником голови Верховної Ради Олександром Корнієнком («Слуга народу»). За словами Корнієнка, певні норми нового законопроєкту ще розглядатимуться й дискутуватимуться. Але не може бути за два роки 20 тисяч аспірантів, якщо до цього ніколи такої кількості не було.

Про використання мов нацменшин говорила віцепрем'єр-міністерка з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Ольга Стефанішина. Вона сказала, що закон не містить жодних обмежень, крім мови країни-агресора. Це зумовлено й тим, що сама Росія ніколи не визначала росіян, які живуть в Україні, як нацменшину. Також вона розповіла про закони, які ухвалюються для вступу України до Євросоюзу.

Інтерв’ю Володимира Путіна американському пропагандисту Такеру Карлсону коментував радник керівника Офісу президента Михайло Подоляк. За словами радника, це було не інтерв’ю, у розмові не було нічого нового, а сам Путін не інтелектуальна та неадекватна людина.

У блоці «1+1» про американську допомогу та вибори в США говорили з народним депутатом Давидом Арахамією («Слуга народу»). Він сказав, що йому повідомили, що в Сенаті підтримку Україні проголосують. Проте, є проблеми в Палаті представників, пов’язані із залежністю спікера Майка Джонсона від думки Дональда Трампа. Також він розповів про позицію «Слуг народу» щодо закону про мобілізацію.

Наприкінці доби показали інтерв’ю з новим Головнокомандувачем ЗСУ Олександром Сирським, записане у грудні 2022 року.

Команда «Детектора медіа» понад 20 років виконує роль watchdog'a українських медіа. Ми аналізуємо якість контенту і спонукаємо медіагравців дотримуватися професійних та етичних стандартів. Щоб інформація, яку отримуєте ви, була правдивою та повною.

До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування спільних ідей та отримувати більше ексклюзивної інформації про стан справ в українських медіа.

Мабуть, ще ніколи якісна журналістика не була такою важливою, як сьогодні.
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
747
Читайте також
Коментарі
0
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Долучайтеся до Спільноти «Детектора медіа»!
Ми прагнемо об’єднати тих, хто вміє критично мислити та прагне змінювати український медіапростір на краще. Разом ми сильніші!
Спільнота ДМ
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду