Про що говорили в етері спільного телемарафону 13 січня 2024 року

Про що говорили в етері спільного телемарафону 13 січня 2024 року

15 Січня 2024
218

Про що говорили в етері спільного телемарафону 13 січня 2024 року

Софія Скиба
головна редакторка інформаційної агенції «Перший Криворізький»
218
Візит Ріші Сунака та українські політв’язні.
Про що говорили в етері спільного телемарафону 13 січня 2024 року
Про що говорили в етері спільного телемарафону 13 січня 2024 року

«Детектор медіа» щодня відстежує головні теми, гостей та тенденції в етері спільного марафону «Єдині новини #UAРазом», а також окремо аналізує якість мовлення.

Телеканали: «1+1», Суспільне, «Інтер», «Ми — Україна».

Блоків ICTV/СТБ та «Ради» в національному етері цієї доби не було.

У «Нічній варті» говорили про атаки росіян на українську культуру та суспільство. Гостями студії були кандидатка історичних наук Аліна Понипаляк та член Спілки кінокритиків України Ігор Кромф. Останній описував, як росіяни використовують кіно для пропаганди та витіснення всього українського з тимчасово окупованих територій. Також у нічному блоці «1+1» повторили дискусійну студію та підсумковий випуск новин попередньої доби.

Про українських політичних в’язнів в Росії у гостьовій студії Суспільного говорили з правозахисником та членом-засновником Української гельсінської спілки Мирославом Мариновичем.

Ситуацію на передовій обговорили з військовим оглядачем Василем Пехньо. Він розповідав про оснащення російської армії, а також говорив про ймовірність ударів по території Росії. 

Удари військ США та Великобританії по військових базах хуситів у Ємені коментував міжнародний оглядач Максим Несвітайлов.

Співачка Христина Соловій розповідала, як росіяни використали її пісню у своєму спектаклі. Загалом у блоці Суспільного було 33 гостьових включення.

У блоці телеканалу «Інтер» про візит прем’єр-міністра Великобританії Ріші Сунака та Безпекову угоду говорили з головою Верховної ради Русланом Стефанчуком («Слуга народу»). Він сказав, що гарантії, які запропонувала Великобританія, — новий маркер, на який тепер мають орієнтуватись інші партнери України. Також про підсумки візиту дискутували політичні оглядачі Олексій Буряченко та Дмитро Левусь.


Інтерв’ю з прем’єр-міністром Денисом Шмигалем показали у блоці «Ми — Україна». Він розповідав про важливість угоди між Україною та Великобританією.

Команда «Детектора медіа» понад 20 років виконує роль watchdog'a українських медіа. Ми аналізуємо якість контенту і спонукаємо медіагравців дотримуватися професійних та етичних стандартів. Щоб інформація, яку отримуєте ви, була правдивою та повною.

До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування спільних ідей та отримувати більше ексклюзивної інформації про стан справ в українських медіа.

Мабуть, ще ніколи якісна журналістика не була такою важливою, як сьогодні.
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
218
Читайте також
Коментарі
0
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Долучайтеся до Спільноти «Детектора медіа»!
Ми прагнемо об’єднати тих, хто вміє критично мислити та прагне змінювати український медіапростір на краще. Разом ми сильніші!
Спільнота ДМ
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду