Про що говорили в етері спільного телемарафону 26 січня 2023 року

Про що говорили в етері спільного телемарафону 26 січня 2023 року

27 Січня 2023
1278

Про що говорили в етері спільного телемарафону 26 січня 2023 року

Софія Скиба
головна редакторка інформаційної агенції «Перший Криворізький»
1278
Надання Україні танків Abrams, визнання центру Одеси спадщиною ЮНЕСКО та виключення Тищенка зі «Слуги народу».
Про що говорили в етері спільного телемарафону 26 січня 2023 року
Про що говорили в етері спільного телемарафону 26 січня 2023 року

«Детектор медіа» щодня відстежує головні теми, гостей та тенденції в етері спільного марафону «Єдині новини #UAРазом», а також окремо аналізує якість мовлення.

Телеканали: «Ми — Україна», Суспільне, «1+1», «Рада».

Блоків «Інтера» та ICTV/СТБ цієї доби в національному етері не було.

З російським журналістом та шефредактором видання The Insider Романом Доброхотовим у нічному слоті телеканалу «Ми — Україна» говорили про російську дезінформацію щодо України. За його словами, українська розвідка працює над подоланням російських інформаційно-психологічних спецоперацій разом зі США. Також він сказав, що за його оцінкою близько половини російських фейків завжди були пов’язані з Україною. Зокрема, поширенням російської дезінформації займаються й державні медіа, а у роботі пропагандистської машини беруть участь сотні тисяч людей і на неї витрачаються мільйони доларів.

Також у слоті «Ми — Україна» показали інтерв’ю Олега Панюти з головою Верховної Ради України Русланом Стефанчуком. Говорили про роботу парламенту, дострокове позбавлення народних депутатів повноважень. Щодо роботи парламенту Стефанчук сказав, що будь-яке рішення, яке буде прийняте з порушеннями Конституції України, зробить лише гірше і призведе до зворотного результату, давши порушникам можливість поновити свої повноваження.

Використання українською стороною американських танків Abrams та їхню роль у звільненні України у слоті Суспільного обговорили з воєнним експертом Миколою Саламахою. За його словами, для звільнення територій необхідно створити два ударні угрупування, кожне з яких складатиметься з 5—7 бригад. Й власне для формування цих бригад необхідна бронетанкова техніка, зокрема, за словами Залужного, необхідно 300 танків, близько 700 бойових машин піхоти й 500 артилерійських систем. Це дозволить Україні перейти навесні у контрнаступ. Більше про танки для України читайте в матеріалі Марії Спалєк

Крім Саламахи, про війну цього дня також говорили з воєнним експертом Віктором Ягуном, а також начальницею об'єднаного координаційного пресцентру Сил оборони півдня України Наталією Гуменюк, речником командування повітряних сил Юрієм Ігнатом, начальником об'єднаного пресцентру Сил оборони таврійського напряму Євгенієм Єріним та речником Східного угрупування військ Сергієм Череватим.

Внесення центра Одеси до списку культурної спадщини ЮНЕСКО у блоці Суспільного обговорили з міністром культури та інформаційної політики Олександром Ткаченком. Минулого дня про це говорили з ним же у слоті телеканалу «Ми — Україна».

Про виключення Миколи Тищенка з партії «Слуга народу» у гостьовій студії Ради говорили з народним депутатом Давидом Арахамією. Він сказав, що набрав чинності Указ президента, згідно з яким народні обранці не можуть виїжджати за межі країни. Й хоча Тищенко формально нічого не порушив, виїхавши до набрання Указом чинності, реально він несе репутаційну відповідальність за свої дії.

Також показали інтерв’ю ведучої «Ради» Ганни Гомонай з колишнім прем’єром Великобританії Борисом Джонсоном. Говорили про «Укрзалізницю», допомогу Україні та ймовірний повторний наступ. Реклама-анонс розмови крутилася в етері марафону навіть після трансляції.

О 21:15 у слоті «Ради» розпочався показ нового проєкту «Без вас». Ведучий Олександр Шульга говорив у студії з політкоментаторами Володимиром Фесенком та Валентином Гладких. Нагадаємо, що раніше Олександр Шульга працював ведучим на телеканалі Медведчука «112».

Команда «Детектора медіа» понад 20 років виконує роль watchdog'a українських медіа. Ми аналізуємо якість контенту і спонукаємо медіагравців дотримуватися професійних та етичних стандартів. Щоб інформація, яку отримуєте ви, була правдивою та повною.

До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування спільних ідей та отримувати більше ексклюзивної інформації про стан справ в українських медіа.

Мабуть, ще ніколи якісна журналістика не була такою важливою, як сьогодні.
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
1278
Читайте також
Коментарі
0
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Долучайтеся до Спільноти «Детектора медіа»!
Ми прагнемо об’єднати тих, хто вміє критично мислити та прагне змінювати український медіапростір на краще. Разом ми сильніші!
Спільнота ДМ
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду