Про що говорили в етері спільного телемарафону 7 жовтня

Про що говорили в етері спільного телемарафону 7 жовтня

8 Жовтня 2022
908

Про що говорили в етері спільного телемарафону 7 жовтня

Софія Скиба
головна редакторка інформаційної агенції «Перший Криворізький»
908
Нардепи із «За майбутнє» у блоці «1+1», віра у можливість домовитись з росіянами та Антон Геращенко.
Про що говорили в етері спільного телемарафону 7 жовтня
Про що говорили в етері спільного телемарафону 7 жовтня

«Детектор медіа» щодня відстежує головні теми, гостей та тенденції в етері спільного марафону «Єдині новини #UAРазом», а також окремо аналізує якість мовлення.

Телеканали: ICTV/СТБ, «Інтер», «1+1», «Рада».

Блоку Суспільного цієї доби в національному етері не було.

У блоці ICTV/СТБ показали повтор попередньої доби. Чотири рази протягом нього повторили включення із заступницею голови Верховної Ради України Оленою Кондратюк (дружиною керівника холдингу Олександра Богуцького): двічі з нею говорили у гостьовій студії та двічі під час випуску новин.

Про воєнні злочини росіян у блоці «Інтера» говорили з міністром внутрішніх справ України Денисом Монастирським. Також він розповів про повернення правоохоронців у звільнені населені пункти. Зокрема сказав, що повернення до Лимана було символічним, оскільки поліціянти останніми виходили з міста, евакуйовуючи місцевих, та одними з перших зайшли назад під час звільнення.

Про окупацію Запорізької АЕС говорили з міністром палива та енергетики України у 2005—2007 роках Іваном Плачковим. Він розповів, що очікує багато від візиту очільника МАГАТЕ Рафаеля Ґроссі до Москви, який має посприяти звільненню ЗАЕС та зможе пояснити росіянам, що вони створюють загрозу для всього світу.

У блоці «1+1»  про окупацію Запорізької АЕС говорили з директором Центру досліджень енергетики Олександром Харченком. Він сказав, що українська сторона має працювати з європейськими партнерами, аби пояснити їм, що «Росатом» бере пряму участь в окупації, та за можливості витіснити росіян з усіх міжнародних проєктів, які приносять їм мільярди.

З нардепом із групи «За майбутнє» Сергієм Рудиком у блоці «1+1» говорили про можливість виїжджати за кордон для чоловіків. Рудик вважає, що військовослужбовці повинні мати право виїхати за межі України.

З радником керівника Офісу президента України Сергієм Лещенком у блоці «Ради» говорили про Нобелівську премію миру та рішення комітету. Він сказав, що шукати ворогів в умовах, у яких перебуває Україна, він би не став, бо присудження цієї премії ні на що не впливає. Нагадаємо, в Офісі президента здивувались присудженню премії росіянам, білорусам і українцям. У розмові з ним також зачепили тему ядерного шантажу з боку Росії та реакцію суспільства на нього.

Після цього говорили з радником міністра внутрішніх справ України Антоном Геращенком про роздачу російських паспортів на окупованих територіях. Він розповів, що частина людей там охоче бере російські паспорти, а частину примушують до цього погрозами й шантажем.

Наприкінці доби в етері «Ради» показали запис години засідання Верховної Ради України.

Команда «Детектора медіа» понад 20 років виконує роль watchdog'a українських медіа. Ми аналізуємо якість контенту і спонукаємо медіагравців дотримуватися професійних та етичних стандартів. Щоб інформація, яку отримуєте ви, була правдивою та повною.

До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування спільних ідей та отримувати більше ексклюзивної інформації про стан справ в українських медіа.

Мабуть, ще ніколи якісна журналістика не була такою важливою, як сьогодні.
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
908
Читайте також
Коментарі
0
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Долучайтеся до Спільноти «Детектора медіа»!
Ми прагнемо об’єднати тих, хто вміє критично мислити та прагне змінювати український медіапростір на краще. Разом ми сильніші!
Спільнота ДМ
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду