Про що говорили в етері спільного телемарафону 12 жовтня

Про що говорили в етері спільного телемарафону 12 жовтня

13 Жовтня 2022
770

Про що говорили в етері спільного телемарафону 12 жовтня

Софія Скиба
головна редакторка інформаційної агенції «Перший Криворізький»
770
Позбавлення Росії членства в ООН та економія електроенергії.
Про що говорили в етері спільного телемарафону 12 жовтня
Про що говорили в етері спільного телемарафону 12 жовтня

«Детектор медіа» щодня відстежує головні теми, гостей та тенденції в етері спільного марафону «Єдині новини #UAРазом», а також окремо аналізує якість мовлення.

Телеканали: ICTV/СТБ, «Інтер», «1+1», «Рада».

Блоку Суспільного цієї доби в національному етері не було.

Про технології російської пропаганди у блоці ICTV/СТБ говорили із засновницею ініціативи з інформаційної гігієни «Як не стати овочем» Оксаною Мороз. Вона розповіла, що росіяни вкидали інформацію про потужні повторні масовані удари, зокрема про 216 ракет, які летять на Україну. Всі ці маніпуляції мають на меті посилити паніку серед цивільних. За її словами, паніку розганяють через анонімні канали, які начебто інформують про ракетні удари, хоча насправді головне їхнє завдання — дезінформувати людей.

Далі у блоці ICTV/СТБ показали п’ять годин етеру, який складався із новинної студії та повторів попередньої доби.

У блоці «1+1» ведучі говорили з директором Центру досліджень енергетики Олександром Харченком. Він розповів про прилади, які споживають найбільше електроенергії. До рейтингу приладів, від яких треба відмовитись, належить тепла підлога, бойлер, електроплита та електрочайник. Також багато енергії споживають пральні та посудомийні машинки й мікрохвильові печі. LED-лампи та пласкі телевізори споживають мінімум енергії.

Про ймовірне позбавлення Росії членства в Організації Об’єднаних Націй у блоці «Ради» говорили з головою Верховної Ради Русланом Стефанчуком. Як він розповів, українська делегація звернулась до ООН з питанням позбавлення Росії членства, оскільки є підстави казати, що РФ набула членство неправомірно. За словами Стефанчука, про жодне правонаступництво СРСР у випадку РФ говорити не можна, а іншого подання до вступу Росія не робила.

Запросили цього дня до гостьової студії «Ради» й народну депутатку Юлію Тимошенко. З нею говорили про ракетні удари по Україні та відновлення електропостачання. Включення було більше схоже на політичну рекламу, ніж на інтерв’ю. Також політикиня сказала, що всі українські фінанси треба скерувати на побудову посиленої системи протиповітряної оборони, й почала розповідати, що гроші з бюджету йдуть на зовнішні борги. Під час її виступу ведучі не перебивали депутатку, її спіч тривав п’ять хвилин.

Зауважимо, що у національному марафоні Юлія Тимошенко з’являється лише в етері «Ради» та ICTV/СТБ. До виходу з національного марафону каналу «Україна 24» її запрошували й до їхньої студії.

З виступом про ймовірний переговорний процес та незламність українців до блоку «Ради» також включали радника керівника Офісу президента України Михайла Подоляка.

Команда «Детектора медіа» понад 20 років виконує роль watchdog'a українських медіа. Ми аналізуємо якість контенту і спонукаємо медіагравців дотримуватися професійних та етичних стандартів. Щоб інформація, яку отримуєте ви, була правдивою та повною.

До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування спільних ідей та отримувати більше ексклюзивної інформації про стан справ в українських медіа.

Мабуть, ще ніколи якісна журналістика не була такою важливою, як сьогодні.
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
770
Читайте також
Коментарі
0
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Долучайтеся до Спільноти «Детектора медіа»!
Ми прагнемо об’єднати тих, хто вміє критично мислити та прагне змінювати український медіапростір на краще. Разом ми сильніші!
Спільнота ДМ
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду