Нацрада переоформила ліцензію «Зеонбуду» через Kyiv Live

Нацрада переоформила ліцензію «Зеонбуду» через Kyiv Live

20 Травня 2021
1881
20 Травня 2021
13:14

Нацрада переоформила ліцензію «Зеонбуду» через Kyiv Live

1881
Канал Столара увійшов до мультиплексу МХ-5.
Нацрада переоформила ліцензію «Зеонбуду» через Kyiv Live
Нацрада переоформила ліцензію «Зеонбуду» через Kyiv Live

Національна рада з питань телебачення та радіомовлення переоформила ліцензію цифрового провайдера «Зеонбуд» через зміну складу програм у мультиплексі МХ-5. Таке рішення регулятор прийняв на своєму засіданні 20 травня.

За словами члена Нацради Олександра Ільяшенка, переоформлення пов’язане з компанією ТОВ «Медіамережі». «Спочатку компанія поновила договір з «Зеонбудом». А зараз  провайдер звернувся з проханням внести їх до переліку компаній, які він ретранслює у мультиплекс МХ-5», – сказав він.

Нагадаємо, у січні 2021 року Нацрада переоформила ліцензію київськогоцифрового ефірного телеканалу «Всі новини» (ТОВ «Медіамережі»), якому нещодавно за рішенням суду продовжила ліцензію, дозволивши йому переформатуватися на інформаційний міський телеканал Kyiv Live.

Про те, що Вадим Столар купив ТОВ «Медіамережі» в Андрія Альошина та Йосипа Аксельруда стало відомо в червні 2020 року. На той момент компанія не мала ліцензії, тому що Нацрада відмовила в її продовженні 20 жовтня 2019 року, компанія оскаржувала це в суді. У результаті ТОВ «Медіамережі» виграло суд у Нацради, і 12 листопада 2020 року регулятор продовжив його ліцензію на цифрове ефірне мовлення в мультиплексі МХ-5 у Києві на сім років.

Ілюстрація: Kyiv Live/Odesa Live

Команда «Детектора медіа» понад 20 років виконує роль watchdog'a українських медіа. Ми аналізуємо якість контенту і спонукаємо медіагравців дотримуватися професійних та етичних стандартів. Щоб інформація, яку отримуєте ви, була правдивою та повною.

До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування спільних ідей та отримувати більше ексклюзивної інформації про стан справ в українських медіа.

Мабуть, ще ніколи якісна журналістика не була такою важливою, як сьогодні.
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
1881
Читайте також
10.06.2021 16:51
Наталія Данькова
«Детектор медіа»
3 722
Коментарі
0
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Долучайтеся до Спільноти «Детектора медіа»!
Ми прагнемо об’єднати тих, хто вміє критично мислити та прагне змінювати український медіапростір на краще. Разом ми сильніші!
Спільнота ДМ
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду