12:24
Понеділок, 3 Лютого 2020

Індустріальний телевізійний комітет може змінити дослідження телеаудиторії внаслідок супутникового кодування

Індустріальний телевізійний комітет (ІТК) вивчає реакцію аудиторії на кодування каналів українських медіагруп на супутнику. І впродовж двох місяців поки що не проводитиме ротацію через зміну технології прийому сигналу в домогосподарствах, які беруть участь у панелі телевізійних вимірювань.
Індустріальний телевізійний комітет може змінити дослідження телеаудиторії внаслідок супутникового кодування
Індустріальний телевізійний комітет може змінити дослідження телеаудиторії внаслідок супутникового кодування

Про це в коментарі «Детектору медіа» розказав директор ІТК Ігор Коваль.

За його словами, у період супутникового кодування ІТК діятиме за аналогією до тієї ситуації, яка склалася під час вимкнення аналогового ефірного ТБ.

«Якщо у нас відбуваються суттєві зміни типу прийому (багато сімей почне міняти тип прийому), то на певний період ми припиняємо контролювати домогосподарства за типом прийому. Щоб панель без впливу контрольних механізмів відображала природні зміни у поведінці населення, – сказав він. – За звичайних умов, якщо сім’я змінює демографічний показник чи тип прийому, вона може бути ротована у зв’язку з невідповідністю установчого дослідження. Але на період активних змін ми це припиняємо. Втім, слід зважати на те, що якщо люди починають користуватися послугами легальних супутникових провайдерів, то це не вважається зміною типу прийому. А от перехід у Т2 – це зміна».

За словами Ігоря Коваля, минулого тижня ІТК проводив зустріч зі своїми клієнтами і повідомляв про тимчасове скасування контролю за домогосподарствами щодо зміни типи прийому.

Нове установче дослідження комітет планує провести навесні.

Нагадаємо, чотири найбільші медіагрупи закодували сигнал своїх 22 каналів на супутнику в ніч із 28 на 29 січня.

У 2019 році вони погодили дорожню карту щодо кодування сигналу на супутнику. Дату остаточного кодування супутникового сигналу було призначено на початок 2020 року, а саме на 20 січня. Але вже в січні медіагрупи перенесли дату кодування своїх каналів на супутнику на 28 січня 2020 року через те, що офіційні супутникові оператори не встигають підключити до своїх послуг усіх бажаючих. 28 січня стало відомо, що кодування відбудеться в ніч із 28 на 29 січня.

Що робити, щоб і надалі дивитись канали українських медіагруп, читайте в матеріалі «Все пропало! Українські канали кодуються на супутнику, що робити?».

Всі матеріали розділу / жанру:
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
23269
Переглядів
Коментарі
Тарас
16:01 / 04 Лютого 2020
Шукав дешеве IPTV.  Підключатись до  Viasat і X-traTV дороге задоволення.  І все таки я нашов за 15 грн на місаць. Всі укр канали плюс футболи. Можна і на три дні попробувати за 1,5 грн. Реєстуєтеся, проплачуте на любу суму , купуєте любу кількість днів (мінімум три за 1,50грн). Скачуєте плейлист і все працює.Вот ссилка https://www.ipstream.one/reg/58404
Код:
Им'я:
Текст:
Коментувати
Коментувати
Нові тексти на ДМ
2016 — 2020 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду