Замість Олександра Ткаченка «1+1» очолив В’ячеслав Мієнко (ДОПОВНЕНО)

Замість Олександра Ткаченка «1+1» очолив В’ячеслав Мієнко (ДОПОВНЕНО)

20 Серпня 2019
6881
20 Серпня 2019
12:45

Замість Олександра Ткаченка «1+1» очолив В’ячеслав Мієнко (ДОПОВНЕНО)

6881
Замість Олександра Ткаченка, обраного народним депутатом України, генеральним директором телеканалу «1+1» (ТРК «Студія 1+1») став В’ячеслав Мієнко, який раніше обіймав посаду заступника генерального директора з правових питань.
Замість Олександра Ткаченка «1+1» очолив В’ячеслав Мієнко (ДОПОВНЕНО)
Замість Олександра Ткаченка «1+1» очолив В’ячеслав Мієнко (ДОПОВНЕНО)

Про це журналістам повідомив на прессніданку 20 серпня Олександр Ткаченко.

У групі «1+1 медіа» створено новий керівний орган – правління (група не має юридичної особи). Членами правління стали В’ячеслав Мієнко, Світлана Павелецька, Ярослав Пахольчук, Максим Кривицький, Дмитро Тузов, Анна Ткаченко.

Сам Олександр Ткаченко отримав звання почесного президента «1+1 медіа».

Генеральна продюсерка каналу ТЕТ Вікторія Левченко стане генеральною продюсеркою виробничого напряму «1+1 медіа» – «1+1 продакшн» – із 16 вересня 2019 року.

Нову управлінську структуру презентували сьогодні, 20 серпня, співробітникам групи «1+1 медіа». Остаточно вона має запрацювати до березня 2020 року.

Олександр Ткаченко звільнився з посади генерального директора каналу «1+1» та «1+1 медіа» у зв’язку з обранням народним депутатом. Також він продав свої міноритарні частки в структурі власності каналу «1+1», компанії «1+1 продакшн» і вийшов з наглядової ради Одеської кіностудії.

У пресслужбі «1+1 медіа» уточнили, що в новій структурі медіахолдингу відбувається чіткий розподіл на бізнес-одиниці та корпоративні сервіси. Зокрема, в «1+1 медіа» з'являються бізнес-одиниці «Телевізійний бізнес» на чолі з Максимом Кривицьким, «1+1 Продакшн» на чолі з Вікторією Левченко, «Платне телебачення» на чолі з Ярославом Пахольчуком, «1+1 Digital і Інновації» на чолі з Анною Ткаченко. Водночас корпоративними сервісами є фінансовий департамент на чолі з Дмитром Тузовим, GR-департамент на чолі з В'ячеславом Мієнком, департамент з маркетингових комунікацій на чолі зі Світланою Павелецькою, департамент стратегії та ризиків на чолі з Вікторією Романовою, HR-департамент на чолі з Ларисою Брувер і Shared Services під керівництвом Ярослава Пахольчука, до яких входять технічний, юридичний департаменти, служба безпеки, адміндепартамент і інші сервіси.

Склад правління групи затверджується акціонером «1+1 медіа», а члени правління самі обирають голову, який відповідатиме за організацію роботи органу. Правління має обрати голову на своєму першому засіданні 28 серпня.

Нагадаємо, 19 серпня Центральна виборча комісія зареєструвала Олександра Ткаченка народним депутатом. Відповідно до закону про вибори ЦВК реєструє народного депутата після того, як він подав до ЦВК документ про звільнення з роботи (посади), не сумісної з депутатським мандадатом.

Про плани Олександра Ткаченка у Верховній Раді читайте в його інтерв’ю «Детектору медіа».

Фото: Надія Федорова

Команда «Детектора медіа» понад 20 років виконує роль watchdog'a українських медіа. Ми аналізуємо якість контенту і спонукаємо медіагравців дотримуватися професійних та етичних стандартів. Щоб інформація, яку отримуєте ви, була правдивою та повною.

До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування спільних ідей та отримувати більше ексклюзивної інформації про стан справ в українських медіа.

Мабуть, ще ніколи якісна журналістика не була такою важливою, як сьогодні.
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
6881
Читайте також
14.01.2020 13:39
Мар'яна Закусило
«Детектор медіа»
3 318
Коментарі
0
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Долучайтеся до Спільноти «Детектора медіа»!
Ми прагнемо об’єднати тих, хто вміє критично мислити та прагне змінювати український медіапростір на краще. Разом ми сильніші!
Спільнота ДМ
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду