12:45
Вівторок, 20 Серпня 2019

Замість Олександра Ткаченка «1+1» очолив В’ячеслав Мієнко (ДОПОВНЕНО)

4 630
Замість Олександра Ткаченка, обраного народним депутатом України, генеральним директором телеканалу «1+1» (ТРК «Студія 1+1») став В’ячеслав Мієнко, який раніше обіймав посаду заступника генерального директора з правових питань.
Замість Олександра Ткаченка «1+1» очолив В’ячеслав Мієнко (ДОПОВНЕНО)
Замість Олександра Ткаченка «1+1» очолив В’ячеслав Мієнко (ДОПОВНЕНО)

Про це журналістам повідомив на прессніданку 20 серпня Олександр Ткаченко.

У групі «1+1 медіа» створено новий керівний орган – правління (група не має юридичної особи). Членами правління стали В’ячеслав Мієнко, Світлана Павелецька, Ярослав Пахольчук, Максим Кривицький, Дмитро Тузов, Анна Ткаченко.

Сам Олександр Ткаченко отримав звання почесного президента «1+1 медіа».

Генеральна продюсерка каналу ТЕТ Вікторія Левченко стане генеральною продюсеркою виробничого напряму «1+1 медіа» – «1+1 продакшн» – із 16 вересня 2019 року.

Нову управлінську структуру презентували сьогодні, 20 серпня, співробітникам групи «1+1 медіа». Остаточно вона має запрацювати до березня 2020 року.

Олександр Ткаченко звільнився з посади генерального директора каналу «1+1» та «1+1 медіа» у зв’язку з обранням народним депутатом. Також він продав свої міноритарні частки в структурі власності каналу «1+1», компанії «1+1 продакшн» і вийшов з наглядової ради Одеської кіностудії.

У пресслужбі «1+1 медіа» уточнили, що в новій структурі медіахолдингу відбувається чіткий розподіл на бізнес-одиниці та корпоративні сервіси. Зокрема, в «1+1 медіа» з'являються бізнес-одиниці «Телевізійний бізнес» на чолі з Максимом Кривицьким, «1+1 Продакшн» на чолі з Вікторією Левченко, «Платне телебачення» на чолі з Ярославом Пахольчуком, «1+1 Digital і Інновації» на чолі з Анною Ткаченко. Водночас корпоративними сервісами є фінансовий департамент на чолі з Дмитром Тузовим, GR-департамент на чолі з В'ячеславом Мієнком, департамент з маркетингових комунікацій на чолі зі Світланою Павелецькою, департамент стратегії та ризиків на чолі з Вікторією Романовою, HR-департамент на чолі з Ларисою Брувер і Shared Services під керівництвом Ярослава Пахольчука, до яких входять технічний, юридичний департаменти, служба безпеки, адміндепартамент і інші сервіси.

Склад правління групи затверджується акціонером «1+1 медіа», а члени правління самі обирають голову, який відповідатиме за організацію роботи органу. Правління має обрати голову на своєму першому засіданні 28 серпня.

Нагадаємо, 19 серпня Центральна виборча комісія зареєструвала Олександра Ткаченка народним депутатом. Відповідно до закону про вибори ЦВК реєструє народного депутата після того, як він подав до ЦВК документ про звільнення з роботи (посади), не сумісної з депутатським мандадатом.

Про плани Олександра Ткаченка у Верховній Раді читайте в його інтерв’ю «Детектору медіа».

Фото: Надія Федорова

Читайте також

Всі матеріали розділу / жанру:
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
4630
Переглядів
Коментарі
Код:
Им'я:
Текст:
Коментувати
Коментувати
Нові тексти на ДМ
2016 — 2020 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
DMCA.com Protection Status
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду