16:28
Четвер, 1 Листопада 2018

Роман Андрейко придбав останню ефірну частоту «Радио Вести» в Дніпрі

Співвласник і генеральний директор медіахолдингу «Люкс» («Люкс ФМ», канал «24», «Максимум ФМ») Роман Андрейко придбав телерадіокомпанію «Світ», яка володіє останньою ефірною частою «Радио Вести» 107,7 МГц у Дніпрі.
Роман Андрейко придбав останню ефірну частоту «Радио Вести» в Дніпрі
Роман Андрейко придбав останню ефірну частоту «Радио Вести» в Дніпрі

Про це стало відомо на засіданні Національної ради з питань телебачення і радіомовлення 1 листопада.

Роман Андрейко особисто представляв ТРК «Світ», результати перевірки якої розглядала Нацрада. Він же й повідомив членам Нацради, що придбав цю компанію та вже подав до Нацради документи про переоформлення її ліцензії.

За даними єдиного державного реєстру, власником ТОВ «ТРК “Світ”» стало київське ТОВ «Радіо “Континент”», кінцевим бенефіціарним власником – Роман Андрейко. Він же з 20 жовтня є керівником ТРК «Світ». Компанія вже перереєструвалася за новою адресою в Києві: вул. Володимирська, 61/11 (там розташовано офіс медіахолдингу «Люкс»).

Нагадаємо, що «Радио Вести» мовило на трьох частотах у Києві, Харкові та Дніпрі, якими володіли три різні юридичні особи. У 2017 році Нацрада відмовила в продовженні ліцензій «Радио Вести» на мовлення в Києві та Харкові.

Навесні 2018 року медіахолдинг «Вести Украина» оголосив про трансформацію ФМ-мовлення «Радио Вести» «в повністю цифровий мультимедійний проект з пріоритетом відеовиробництва».

Фото: «Укрінформ»

Всі матеріали розділу / жанру:
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
762
Переглядів
Коментарі
Код:
Им'я:
Текст:
Коментувати
Коментувати
Нові тексти на ДМ
2016 — 2019 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop