15:52
П'ятниця, 27 Квітня 2018

Xtra TV переходить на безкарткову систему кодування

Із травня цього року провайдер супутникового телебачення Xtra TV пропонуватиме як основний спосіб доступу до сервісу замість звичних карток власні ТВ-тюнери.
Xtra TV переходить на безкарткову систему кодування
Xtra TV переходить на безкарткову систему кодування

Про це повідомила прес-служба компанії «Діджітал Скрінз».

Карткова система доступу стала однією з переваг Xtra TV на старті бізнесу – її сумісність з більшістю супутникових тюнерів у країні дозволила компанії швидко залучити значну аудиторію. Побічним ефектом став розвиток нелегального ринку супутникового телебачення – кардшарингу, зазначається в повідомленні.

«Настав час нової стадії розвитку Xtra TV, в тому числі і у зв'язку з наближенням кодування каналів медіа-груп на супутнику. Цей етап – ліквідація власного кардашарингу Xtra TV. До кінця року всі телеканали, доступні в Xtra TV, перейдуть на кодування Verimatrix, і з картками можна буде попрощатися», - коментує директор з розвитку бізнесу «Медіа Групи України» Олексій Куракін.

«Нові супутникові тюнери Xtra TV, після кодування каналів медіа-груп на супутнику цієї осені, дозволять користувачам переглядати популярні канали без заміни обладнання, що робить супутниковий тюнер універсальним пристроєм. Тюнер також дозволяє дивитися канали в HD якості, що актуально на ринку із досить застарілим парком пристроїв прийому супутникового ТБ. У поєднанні зі спеціальними ціновими умовами придбання супутникового тюнера Xtra TV, які ми запропонуємо нашим користувачам, пристрій стане кращим придбанням для поціновувачів супутникового телебачення в Україні», – наголошує директор компанії «Діджітал Скрінз», яка володіє сервісом Xtra TV, Борис Данилов.

Як повідомляв «Детектор медіа», група «1+1 медіа» першою серед вітчизняних медіагруп підписала угоду на поставку супутникових ТВ-приймачів, які потрібні для прийому закодованого супутникового сигналу.

Таким чином група готується до запланованого на осінь цього року кодування супутникового сигналу українських телеканалів, метою впровадження якого є захист прав авторів контенту від безліцензійного мовлення і піратства, йдеться в повідомленні. 

Постачальниками обладнання стали найбільші в Україні імпортери та виробники супутникового приймального обладнання – компанії «Ромсат» і Strong. Відповідно до укладених договорів, сеттопбокси (ТВ-приставки) постачатимуться в кількості, необхідній для задоволення попиту абонентів супутникового прийому.  Вже влітку обладнання з’явиться в роздрібних мережах України.

Всі матеріали розділу / жанру:
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
1144
Переглядів
Коментарі
Код:
Им'я:
Текст:
Коментувати
Коментувати
Нові тексти на ДМ
2016 — 2018 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop