Кореспондентці окупаційного каналу «Мариуполь 24» оголосили підозру

Кореспондентці окупаційного каналу «Мариуполь 24» оголосили підозру

28 Жовтня 2022
1849
28 Жовтня 2022
13:08

Кореспондентці окупаційного каналу «Мариуполь 24» оголосили підозру

1849
Служба безпеки України підозрює в колабораціонізмі 22-річну уродженку Маріуполя Ірину Єфремову.
Кореспондентці окупаційного каналу «Мариуполь 24» оголосили підозру
Кореспондентці окупаційного каналу «Мариуполь 24» оголосили підозру

Як ідеться у тексті підозри, яку цитує «Судовий репортер», у вересні 2022-го окупаційна адміністрація Маріуполя вирішила запустити пропагандистський канал «Мариуполь 24», щоб маніпулювати містянами в інтересах Росії. Медіа вже має свої сторінки в YouTube і Rutube.

За версією слідства, Єфремова добровільно погодилась працювати кореспонденткою телеканалу «TV7 Маріуполь».

У підозрі є посилання на 12 відеосюжетів, які вийшли протягом березня. Наприклад, «Храбрые женщины Мариуполя», «Парад для одного ветерана», «Выставка моделей военной техники в МГУ» тощо.

За інформацією місцевих ЗМІ, до окупації дівчина працювала журналістом місцевого телеканалу.

За інформаційну діяльність у співпраці з державою агресором (ч. 6 ст. 111-1 ККУ) Єфемовій загрожує від 10 до 12 років ув‘язнення із забороною займатися певною діяльністю на 10-15 років та з конфіскацією майна або без такої.

Нагадаємо, що, як повідомляв «Детектор медіа», створювати місцевий пропагандистський телеканал заходилися «фахівці» з окупованого Донецька. Їм на допомогу під'їхали «колеги» із Санкт-Петербурга, зокрема генеральний директор телеканалу «Санкт-Петербург» Олександр Малькевич, який нещодавно очолив кафедру журналістики в захопленому Херсоні.

Також раніше у Маріуполі про заочну підозру оголосили Андрію Кіору. Про це з посиланням на власні джерела в правоохоронних органах повідомляє сайт «0629».

Трагедія зруйнованого й окупованого росіянами Маріуполя знайшла відбиток у творах українських митців: фільм «Маріуполь. Невтрачена надія» покажуть у 40 містах світу, подібних до Маріуполя, діти з окупованих територій створюють короткометражну стрічку про Маріуполь, а журналістка Надія Сухорукова випустить книгу-щоденник з Маріуполя.

Фото: Reuters

Команда «Детектора медіа» понад 20 років виконує роль watchdog'a українських медіа. Ми аналізуємо якість контенту і спонукаємо медіагравців дотримуватися професійних та етичних стандартів. Щоб інформація, яку отримуєте ви, була правдивою та повною.

До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування спільних ідей та отримувати більше ексклюзивної інформації про стан справ в українських медіа.

Мабуть, ще ніколи якісна журналістика не була такою важливою, як сьогодні.
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
1849
Читайте також
Коментарі
0
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Долучайтеся до Спільноти «Детектора медіа»!
Ми прагнемо об’єднати тих, хто вміє критично мислити та прагне змінювати український медіапростір на краще. Разом ми сильніші!
Спільнота ДМ
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду