Данілов щодо закону про олігархів: Це перший закон, але він не останній
Данілов щодо закону про олігархів: Це перший закон, але він не останній
Секретар РНБО Олексій Данілов заявив, що для проведення деолігархізації, окрім основного закону, необхідно буде ухвалити 11 нормативно-правових актів, включно з іншими законами.
Під час брифінгу за результатами засідання Радбезу Данілов заявив, що президент Володимир Зеленський наполягає на найшвидшому ухваленні закону про олігархів.
«Цей закон це первинна ланка в мережі законів, які мають поставити край олігархічно-економічній систему, яка до цього часу існує в нашій країні. Наголошую, це перший закон, але він не є останній», – заявив Данілов.
За словами Данілова, мова йде про 11 нормативно-правових актів, зокрема і законів.
2 червня президент України Володимир Зеленський вніс до Верховної Ради законопроєкт про олігархів. Президент визначив його як невідкладний.
Текст законопроєкту про олігархів оприлюднений на сайті парламенту. За даними ЗМІ, у випадку ухвалення закону про олігархів, Україну може чекати «великий перерозподіл медіа».
15 квітня президент Зеленський виступив з ініціативою розробки законопроєкту щодо олігархів з метою обмеження їхнього впливу на політику й ухвалення законів в Україні. За словами секретаря РНБО Олексія Данілова, до олігархів в України можна віднести 13 осіб, прізвища яких він відмовився назвати.
В колонці для сайту «Фокус» президент Зеленський висловив думку, що в країні зменшилась кількість олігархів, бо з відповідного списку вибув лідер «ОПЗЖ», нардеп Віктор Медведчук.
Партія «Європейська Солідарність» вважає, що законопроєкт про олігархів направлений особисто проти п'ятого президента Петра Порошенка, головною його метою нібито «є узурпація Володимиром Зеленським влади».
Український бізнесмен та медіавласник Ігор Коломойський заявив, що «морально готовий» потрапити до офіційного реєстру олігархів.
Скріншот відео: Офіс президента/Facebook