У «Слузі народу» повідомили, що скоро можуть розглянути виключення Дубінського з партії

У «Слузі народу» повідомили, що скоро можуть розглянути виключення Дубінського з партії

15 Березня 2021
1821
15 Березня 2021
08:29

У «Слузі народу» повідомили, що скоро можуть розглянути виключення Дубінського з партії

1821
За реєстрами Дубінський залишатиметься головою Київської обласної організації, поки новий статут не зареєструють у Мін'юсті.
У «Слузі народу» повідомили, що скоро можуть розглянути виключення Дубінського з партії
У «Слузі народу» повідомили, що скоро можуть розглянути виключення Дубінського з партії

Голова політичної партії «Слуга народу» Олександр Корнієнко 14 березня повідомив «Інтерфакс-Україна», що найближчим часом політсила може розглянути питання про виключення народного депутата Олександра Дубінського зі свого складу.

Корнієнко пояснив приводом для виключення Дубінського зі «Слуги народу» є порушення статуту «за допомогою проведення "своїх" конференцій і непокора керівним органам партії». За його словами, оскільки Дубінський більше не голова Київської обласної партійної організації «Слуги народу», то «всі його подальші дії щодо скликання рад і конференцій будуть нелегітимними з точки зору статуту партії і можуть бути оскаржені в суді».

Згідно з новою редакцією статуту партії «Слуга народу», її голова може за власною ініціативою або за поданням структурного утворення політсили прийняти рішення про виключення членів партії.

«Підставою для такого рішення можуть бути, зокрема, невизнання або невиконання членом партії її програми та статуту, невиконання статутних обов'язків, рішень і розпоряджень вищих керівних органів партії, членство в іншій партії, а також вчинення дій, які дискредитує партію або завдають їй шкоди», – йдеться в повідомленні.

Крім того, Олександр Корнієнка розповів, що конференція Київської обласної партійної організації, під час якої Дубінського усунули з посади голови цієї організації, відбулася відповідно до нового статуту.

«Незважаючи на те, що він ще не зареєстрований в Мін'юсті, він починає діяти з моменту його ухвалення на з'їзді. Дубінський визнав дію нового статуту, публічно погодившись з тим, що він є членом Національної ради громад», – зазначив він та уточнив, що протягом 10 днів новий статут відправлять на реєстрацію, але за реєстрами в цей період головою Київської обласної організації залишається Дубінський.

Як писав ДМ, 13 лютого 2021 року заступник голови Офісу президента Кирило Тимошенко заявляв, що Дубінського планують зняти з посади голови Київської обласного осередку партії. Але цього так і не відбулося. Очільник партії Олександр Корнієнко заявив, що на ім'я президента Володимира Зеленського і спікера Дмитра Разумкова надійшло 30-40 звернень на підтримку Дубінського.

На з'їзді партії «Слуга народу» 13 березня був створений новий керівний орган політсили — Національна рада громад. Київську область у ньому мав представляти народний депутат Олександр Дубінський, проте члени обласного осередку виступили проти цього.

14 березня 2021 року політична партія «Слуга народу» повідомила, що Дубінський більше не є головою Київської обласної організації партії. Члени Київського обласного осередку політсили обрали новим головою народного депутата Андрія Мотовиловця.

Нагадаємо, 11 січня Міністерство фінансів США запровадило санкції проти семи осіб і чотирьох організацій за втручання в американські вибори. У тому числі під санкції потрапив Олександр Дубінський.

1 лютого Дубінського виключили з фракції «Слуга народу» в парламенті, він залишається позафракційним депутатом Верховної Ради України.

 

Команда «Детектора медіа» понад 20 років виконує роль watchdog'a українських медіа. Ми аналізуємо якість контенту і спонукаємо медіагравців дотримуватися професійних та етичних стандартів. Щоб інформація, яку отримуєте ви, була правдивою та повною.

До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування спільних ідей та отримувати більше ексклюзивної інформації про стан справ в українських медіа.

Мабуть, ще ніколи якісна журналістика не була такою важливою, як сьогодні.
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
1821
Читайте також
Коментарі
0
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Долучайтеся до Спільноти «Детектора медіа»!
Ми прагнемо об’єднати тих, хто вміє критично мислити та прагне змінювати український медіапростір на краще. Разом ми сильніші!
Спільнота ДМ
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду