19:35
Вівторок, 30 Липня 2019

YouTube вимагає від UATV видалити відео про обшуки кримчан

Компанія YouTube повідомила редакції UATV, що Google може заблокувати інтерв’ю з керівником інформаційного офісу «Хізб ут-Тахрір» в Україні Фазилом Амзаєвим, яке було опубліковано в 2017 році, через повідомлення Роскомнагляду.
YouTube вимагає від UATV видалити відео про обшуки кримчан
YouTube вимагає від UATV видалити відео про обшуки кримчан

Про це йдеться на сайті каналу іномовлення UATV.

Так, в інтерв’ю UATV Фазил Амзаєв розповів про чергові обшуки й арешти в Криму, про те, як ФСБ переслідує кримських татар, і чи можна було тоді сподіватися на звільнення 48 політв’язнів з Криму.

«Наша організація “Хізб ут-Тахрір” діє 60 років. Діяльністю є ідеологічна та політична робота. Ми, ґрунтуючись на ісламських цінностях, заперечуємо будь-які форми насильства, і це не просто слова, а й практика, яка підтверджується багаторічною роботою в усьому світі. Росія – єдина країна, яка нас заборонила, вважаючи терористичним угрупованням», – заявив керівник інформаційного офісу «Хізб ут-Тахрір» в Україні.

Також він розповів про методи російських силовиків, які вони застосовують до населення Криму, влаштовуючи обшуки й арешти.

У листі редакції UATV компанія YouTube повідомила про звернення від Федеральної служби з нагляду в сфері зв’язку, інформаційних технологій і масових комунікацій (Роскомнагляд) про те, що наведені нижче матеріали порушують Федеральний закон РФ №149-ФЗ «Про інформацію, інформаційні технології і про захисту інформації».

«Роскомнагляд додав наступну URL-адресу до списку заборонених матеріалів… Якщо ви не видалите контент, компанія Google може бути змушена заблокувати його», – наголошується в листі.

Канал UATV письмово поінформував YouTube про те, що відео не містить забороненої символіки, закликів до порушення законів або до масових заворушень. В ефірі телеканалу ведучий і керівник інформаційного офісу «Хізб ут-Тахрір» в Україні інформували глядачів про кримінальні справи, порушені російськими слідчими проти громадян України, котрі проживають на території незаконно анексованого Криму, та яких підозрюють у причетності до організації «Хізб ут-Тахрір».

Нагадаємо, Європейський парламент закликав владу РФ без подальших зволікань та без додаткових умов звільнити всіх незаконно та свавільно затриманих українських громадян, які знаходяться як в Росії та на тимчасово окупованих територіях України.

Читайте також

Всі матеріали розділу / жанру:
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
4196
Переглядів
Коментарі
Код:
Им'я:
Текст:
Коментувати
Коментувати
Нові тексти на ДМ
2016 — 2019 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду