Оголошено місце проведення VI позачергового з’їзду НМПУ

Оголошено місце проведення VI позачергового з’їзду НМПУ

28 Липня 2016
2417
28 Липня 2016
14:00

Оголошено місце проведення VI позачергового з’їзду НМПУ

2417
6 серпня у Києві, в конференц-залі Товариства «Знання», відбудеться VI позачерговий з’їзд Незалежної медіа-профспілки журналістів України (НМПУ). Оргкомітет запрошує членів профспілки до подання своїх кандидатур на керівні посади
Оголошено місце проведення VI позачергового з’їзду НМПУ
Оголошено місце проведення VI позачергового з’їзду НМПУ

Про це повідомляє НМПУ.

 VI позачерговий з’їзд НМПУ пройде в конферец-залі Товариства «Знання» за адресою: вул. Велика Васильківська, 57/3, на третьому з половиною поверсі.

Найзручніше дістатися до місця проведення з’їзду – вийшовши на станцію метро «Олімпійська» (кол. Республіканський стадіон), вхід зі сторони вул.Великої Васильківської.

Початок реєстрації делегатів – о 10:00. Початок роботи з’їзду – з 11:00.

НМПУ просить всіх делегатів мати при собі оригінали протоколів первинних організацій про обрання делегатом, а також дані паспорта та ідентифікаційний код (для компенсації проїзду).

З організаційних питань звертатися до виконавчого секретаря НМПУ Оксани Винничук email: sekretar@nmpu.org.ua, тел. +380 (50) 356 5758.

Члени НМПУ, які не є делегатами також можуть бути присутніми під час проведення з’їзду. Для цього необхідно попередньо зареєструватись  до 18:00 5 серпня.

З питань реєстрації гостей та запрошених на з’їзд необхідно звертатися до секретаря НМПУ Оксани Колесник email: vstup@nmpu.org.ua тел. +380 (50) 356 0910

Оргкомітет VI позачергового з’їзд НМПУ також запрошує членів профспілки до подання своїх кандидатур на керівні посади ВПС НМПУ.

Вимоги до кандидатів  – членство в НМПУ. До керівних органів профспілки, згідно Закону, не можуть входити керівники підприємств організацій, які здійснюють функції із набору і звільнення найманих працівників.

Висувати кандидатури можуть організації (слід надати протокол, можна скан) НМПУ або члени НМПУ. Необхідно надати скан заяви  Оргкомітету у довільній формі. Також можливе балотування шляхом само висування, тут також потрібен скан заяви Оргкомітету.

Як зазначено, Оргкомітет  надасть усім кандидатам рівні умови із представлення їх біографії та програми на інформаційних ресурсах організації. Матеріали розміщуватимуться по мірі їх надходження до 18:00 4 серпня.

Оргкомітет нагадує, що висунення та обговорення кандидатур на керівні посади профспілки відбуватиметься безпосередньо під час з’їзду, однак рекомендує скористатися можливістю завчасного висування за для належного інформування і обговорення програм та кандидатур.

Подавати матеріали (скан протоколу чи заяви, біографію, програму і фото) слід за електронною адресою sekretar@nmpu.org.ua з вказанням теми листа «кандидатура».

Як зазначено, під час проведення з’їзду будуть організовані кава-брейки, а також легкий ланч. Порядок компенсації коштів за проїзд делегатам до Києва і назад буде визначено завчасно для кожної делегації.

Як повідомляв «Детектор медіа», позачерговий з’їзді НМПУ відбудеться 6 серпня.

22 червня організаційний комітет з підготовки до позачергового VI з’їзду Незалежної медіапрофспілки України (НМПУ) затвердив проект порядку денного з’їзду.

Проект  передбачає розгляд наступних питань: переобрання керівництва організації: голови, Комітету, заступників; внесення змін до Статуту організації та ухвалення подальшої стратегії розвитку НМПУ. Очікується також, що з’їзд розгляне  звіти щодо виконаних грантових програм та інші питання, внесені первинними організаціями.

Нещодавно кілька членів НМПУ висловили занепокоєння з приводу можливого штучного створення первинних осередків «під з'їзд». Вони вимагають публікації переліку всіх первинних осередків організації з датами їхньої реєстрації.

Нагадаємо, організаційний комітет підготовки до VI З’їзду Всеукраїнської професійної спілки «Незалежна медіа-профспілка України» (НМПУ) підрахував кількість своїх членів та первинних осередків. Відтак, станом на 18 липня до медіа-профспілки входять 1118 членів з 99 первинних організацій. Серед них було обрано 104 делегати, які візьмуть участь у  VI З’їзді НМПУ.

Команда «Детектора медіа» понад 20 років виконує роль watchdog'a українських медіа. Ми аналізуємо якість контенту і спонукаємо медіагравців дотримуватися професійних та етичних стандартів. Щоб інформація, яку отримуєте ви, була правдивою та повною.

До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування спільних ідей та отримувати більше ексклюзивної інформації про стан справ в українських медіа.

Мабуть, ще ніколи якісна журналістика не була такою важливою, як сьогодні.
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
2417
Читайте також
05.08.2016 18:06
Юрій Шеляженко
для «Детектора медіа»
3 354
05.08.2016 13:05
Йогеннес Вамберг Андерсен
для «Детектора медіа»
2 318
22.07.2016 18:32
Тарас Кузьо
для «Детектора медіа»
2 892
18.07.2016 09:30
Сергій Гузь
для «Детектора медіа»
2 303
12.07.2016 10:33
Агнєшка Ромашевська-Гузи
для «Детектора медіа»
2 109
04.07.2016 12:00
Сергій Гузь
для «Детектора медіа»
2 302
30.06.2016 16:56
Наталія Лигачова
4 215
27.06.2016 11:58
Гала Скляревская, Наталья Лигачева
3 885
Коментарі
0
Щоб додавати коментарі потрібно Авторизуватись.
Долучайтеся до Спільноти «Детектора медіа»!
Ми прагнемо об’єднати тих, хто вміє критично мислити та прагне змінювати український медіапростір на краще. Разом ми сильніші!
Спільнота ДМ
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду