Звільнена команда Kyiv Post запускає нове медіа

Звільнена команда Kyiv Post запускає нове медіа

15 Листопада 2021
2793
15 Листопада 2021
10:38

Звільнена команда Kyiv Post запускає нове медіа

2793
Цього тижня редакція розпочинає краудфандингову кампанію на платформах GoFundMe та Patreon.
Звільнена команда Kyiv Post запускає нове медіа
Звільнена команда Kyiv Post запускає нове медіа

Команда журналістів Kyiv Post після звільнення з редакції запускає нове медіа, редакційну команду очолить колишня заступниця головного редактора Kyiv Post Ольга Руденко. Зараз редакція окреслює стратегію та працює над створенням юридичної особи.

«Тиждень тому Kyiv Post, як ми знаємо, припинила своє існування. Хороша новина в тому, що ми продовжуємо нести її цінності та дух! Зараз ми переходимо до запуску нового медіа-аутлета з 30 екс-працівниками Kyiv Post на борту, щоб продовжити його спадщину. Незалежна Kyiv Post може зникнути, але її команда об'єднана і прагне продовжувати служити вам, нашій громаді», – повідомляє Save the Kyiv Post у фейсбуці.

Бізнес-питаннями нового проєкту опікуватиметься медіаконсультаційна фірма Jnomics Media, що базується в Лондоні та Києві.

«Ми співпрацюємо з Jnomics, оскільки вважаємо, що розділяємо спільні цінності та передбачаємо нові медіа-вихідники так само. Засновники Jnomics - випускники Kyiv Post, Якуб Парусинскі та Дарина Шевченко. Вони мають особистий зв'язок з командою і натхненно допомагають нам у створенні видання. Парусинський та Шевченко будуть вступати на посаді головного фінансового директора та головного виконавчого директора відповідно», – повідомляє видання.

Підтримку проєкту або надання внеску можна зробити, залишивши контактні дані за посиланням.

Редакція запускає перший редакційний продукт – бюлетень про найбільш важливі події в політиці, бізнесі, культурі. Підписка на розсилку за посиланням.

Також цього тижня редакція розпочинає краудфандингову кампанію на платформах GoFundMe та Patreon.

8 листопада 2021 року власник Kyiv Post Аднан Ківан повідомив про тимчасове призупинення роботи редакції через перезавантаження медіа, яке триватиме близько місяця. 

Із джерел у редакції ДМ стало відомо, що працівники Kyiv Post у день заяви Ківана втратили доступ до сайту та фейсбук-сторінки видання. Тим часом з’явилось повідомлення, яке журналістка видання Анна Миронюк назвала заявою редакції: в ньому йшлося про звільнення всієї команди Kyiv Post. 

Редакторка фічерів Kyiv Post Тамара Істоміна розповіла «Детектору медіа», що конфлікт між колективом та власником видання загострився після анонсу запуску україномовної версії, про яку команда дізналася з новин.

Очолити Kyiv Post українською мала Олена Ротарі, колишня шефредакторка одеського 7 каналу, що також належить Ківану. Однак журналісти виступили проти її призначення в обхід редакції. 

Головна редакторка «Української правди» Севгіль Мусаєва повідомила, що неофіційні проблеми у редакції Kyiv Post пов'язані із тиском Офісу президента на Ківана. Однак речник президента України Сергій Никифоров заявив, що для ОП новини про закриття видання Kyiv Post стали такою ж несподіванкою, як і для решти.

Аднан Ківан у коментарі «Детектору медіа» заперечив повідомлення про тиск ОП на видання.

11 листопада новим генеральним директором Kyiv Post став Люк Шеньє. За словами Шеньє, найближчими тижнями він сподівається зустрітися з усією командою особисто та обговорити можливість продовження співпраці. Медіаменеджер запевнив, що «Kyiv Post незабаром повернеться» у медіапростір країни.

Фото: Save the Kyiv Post/Facebook

Команда «Детектора медіа» понад 20 років виконує роль watchdog'a українських медіа. Ми аналізуємо якість контенту і спонукаємо медіагравців дотримуватися професійних та етичних стандартів. Щоб інформація, яку отримуєте ви, була правдивою та повною.

До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування спільних ідей та отримувати більше ексклюзивної інформації про стан справ в українських медіа.

Мабуть, ще ніколи якісна журналістика не була такою важливою, як сьогодні.
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
2793
Читайте також
Коментарі
0
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Долучайтеся до Спільноти «Детектора медіа»!
Ми прагнемо об’єднати тих, хто вміє критично мислити та прагне змінювати український медіапростір на краще. Разом ми сильніші!
Спільнота ДМ
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду