Граніг, Бугайова та Супрун вийшли з експертної ради Kyiv Post

Граніг, Бугайова та Супрун вийшли з експертної ради Kyiv Post

9 Грудня 2021
1825
9 Грудня 2021
21:30

Граніг, Бугайова та Супрун вийшли з експертної ради Kyiv Post

1825
Вони прийняли це рішення через несправедливе, на їхню думку, звільнення всієї редакції видання місяць тому.
Граніг, Бугайова та Супрун вийшли з експертної ради Kyiv Post
Граніг, Бугайова та Супрун вийшли з експертної ради Kyiv Post

Генеральний директор представництва компанії «Сіменс» в Україні Корнеліус Граніг написав у фейсбуці, що він, Наталія Бугайова й Марко Супрун виходять з експертної ради видання Kyiv Post.

Міжнародну консультативну раду Kyiv Post у 2018 році створили з ініціативи колишнього редактора видання Браяна Боннера.

Граніг написав, що причиною такого рішення стало нещодавнє звільнення редакції Kyiv Post власником Аднаном Ківаном, що поставило під загрозу роботу «найстарішого англомовного джерела» в Україні про Україну.

«Це рішення (звільнення редакції – ДМ) є необґрунтованим. Це також суперечить цінностям і місії цієї консультативної ради. Тому ми негайно залишаємо свої посади членів «Міжнародної консультативної ради» KyivPost. Звільнені працівники, які започаткували нове медіа The Kyiv Independent, і надалі матимуть нашу повну підтримку!» – написав Граніг.

Нагадаємо, що 8 листопада 2021 року власник Kyiv Post Аднан Ківан повідомив про тимчасове призупинення роботи редакції через перезавантаження медіа, яке триватиме близько місяця. 

Із джерел у редакції «Детектору медіа» стало відомо, що працівники Kyiv Post у день заяви Ківана втратили доступ до сайту та фейсбук-сторінки видання. Тим часом з’явилось повідомлення, яке журналістка видання Анна Миронюк назвала заявою редакції: в ньому йшлося про звільнення всієї команди Kyiv Post. 

Редакторка фічерів Kyiv Post Тамара Істоміна розповіла «Детектору медіа», що конфлікт між колективом та власником видання загострився після анонсу запуску україномовної версії, про яку команда дізналася з новин.

Очолити Kyiv Post українською мала Олена Ротарі, колишня шефредакторка одеського 7 каналу, що також належить Ківану. Однак журналісти виступили проти її призначення в обхід редакції. 

Головна редакторка «Української правди» Севгіль Мусаєва повідомила, що неофіційні проблеми у редакції Kyiv Post пов'язані із тиском Офісу президента на Ківана. Однак речник президента України Сергій Никифоров заявив, що для ОП новини про закриття видання Kyiv Post стали такою ж несподіванкою, як і для решти.

Аднан Ківан у коментарі «Детектору медіа» заперечив повідомлення про тиск ОП на видання.

Фото: з вільних джерел

Команда «Детектора медіа» понад 20 років виконує роль watchdog'a українських медіа. Ми аналізуємо якість контенту і спонукаємо медіагравців дотримуватися професійних та етичних стандартів. Щоб інформація, яку отримуєте ви, була правдивою та повною.

До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування спільних ідей та отримувати більше ексклюзивної інформації про стан справ в українських медіа.

Мабуть, ще ніколи якісна журналістика не була такою важливою, як сьогодні.
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
1825
Читайте також
Коментарі
0
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Долучайтеся до Спільноти «Детектора медіа»!
Ми прагнемо об’єднати тих, хто вміє критично мислити та прагне змінювати український медіапростір на краще. Разом ми сильніші!
Спільнота ДМ
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду