НСЖУ не підтвердила членство одеського депутата від ОПЗЖ в спілці

НСЖУ не підтвердила членство одеського депутата від ОПЗЖ в спілці

13 Липня 2021
1811

НСЖУ не підтвердила членство одеського депутата від ОПЗЖ в спілці

1811
Учасники засідання також вирішили переглянути норми прийому до спілки.
НСЖУ не підтвердила членство одеського депутата від ОПЗЖ в спілці
НСЖУ не підтвердила членство одеського депутата від ОПЗЖ в спілці

Секретаріат та Ревізійна комісія Національної спілки журналістів України вирішили не підтверджувати членство депутата Одеської міської ради від партії «Опозиційна платформа — За життя» Володимира Корнієнка в НСЖУ, а також рекомендували правлінню Одеської регіональної організації скасувати рішення про прийняття його до спілки. Про це НСЖУ повідомила 13 липня за результатами позачергового засідання секретаріату та ревізійної комісії НСЖУ за участю керівників Одеської, Рівненської та Волинської обласних організацій.

У НСЖУ також створили робочу групу із членів Секретаріату та Ревізійної комісії для допомоги Одеській регіональній організації «для попередження аналогічних випадків, які негативно впливають на репутацію спілки».

Крім того, учасники засідання вирішили переглянути норми прийому до спілки. Зокрема, керівництво НСЖУ запропонувало обласним організаціям утриматися від прийому до спілки осіб, які є чинними депутатами рад усіх рівнів, окрім сільської.

Нагадаємо, 4 червня 2021 року депутат Одеської міськради восьмого скликання від партії «Опозиційна платформа — За життя» (ОПЗЖ) Володимир Корнієнко отримав посвідчення журналіста від Національної спілки журналістів України. Це не перший скандал у НСЖУ, пов'язаний з посвідченнями. Зокрема, у 2020 році Національна спілка журналістів України пропонувала блогерам отримати посвідчення журналіста за умови дотримання низки вимог Спілки.

Проблема з журналістськими посвідченнями не нова. Нещодавно Рада з питань свободи слова знову почала розмову на цю тему й закликала медіаспільноту долучитись до дискусії щодо видачі єдиної прескарти.

Фото: НСЖУ

 

Команда «Детектора медіа» понад 20 років виконує роль watchdog'a українських медіа. Ми аналізуємо якість контенту і спонукаємо медіагравців дотримуватися професійних та етичних стандартів. Щоб інформація, яку отримуєте ви, була правдивою та повною.

До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування спільних ідей та отримувати більше ексклюзивної інформації про стан справ в українських медіа.

Мабуть, ще ніколи якісна журналістика не була такою важливою, як сьогодні.
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
1811
Читайте також
24.12.2021 15:06
Отар Довженко
«Детектор медіа»
3 800
Коментарі
0
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Долучайтеся до Спільноти «Детектора медіа»!
Ми прагнемо об’єднати тих, хто вміє критично мислити та прагне змінювати український медіапростір на краще. Разом ми сильніші!
Спільнота ДМ
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду