Олексій Арестович став спікером української делегації в ТКГ

Олексій Арестович став спікером української делегації в ТКГ

28 Жовтня 2020
2814

Олексій Арестович став спікером української делегації в ТКГ

2814
Раніше він зізнавався, що не є патріотом України чи будь-якої іншої держави, його не турбує розвиток української культури, відновлення історичної пам'яті та справедливості, становлення нації та мови.
Олексій Арестович став спікером української делегації в ТКГ
Олексій Арестович став спікером української делегації в ТКГ

Блогер, колишній актор, який з 2014 року позиціонував себе як «військовий експерт», Олексій Арестович став речником української делегації в Тристоронній контактній групі з урегулювання ситуації на Донбасі. Про це він повідомив і Facebook.

«Маю нагоду повідомити, що рішенням Глави делегації України для участі у Тристоронній контактній групі Л. Кравчука (президента України у 1991-94 рр.), мене призначено радником делегації з інформаційної політики з повноваженнями «єдиного голосу» щодо інформування ЗМІ, міжнародних партнерів та, насамперед, народа України. Запрошую зацікавлених осіб, насамперед, журналістів, звертатися до мене за коментарями щодо питань, пов’язаних з роботою делегації; засоби та форми більш тісної співпраці встановимо трохи пізніше», - написав Арестович.

Із 1999 по 2005 рік Олексій Арестович працював у Головному управлінні розвідки, яке тоді очолював нинішній голова партії «Сила і Честь» Ігор Смешко. Після цього вивчав психологію й теологію, працював актором театру й кіно. Має звання майора запасу.

Після 2014 року Арестович став коментувати в українських ЗМІ військові теми, зокрема війну на Донбасі, а також писати про них на своїй сторінці у Facebook та в медіа. Паралельно він проводить семінари із психології. 

У 2017 році Арестович зробив допис у соцмережі, в якому зізнався, що «багато брехав із 2014 року» та займався «пропагандистською роботою».

«Я - не патріот. Причому, не тільки України, а й будь-якої національної держави як такої. Я "патріот 5-го проекту", проекту об'єднаної Землі в дусі Тейяра де Шардена і Вернадського, Жана Фреско.

На питання відновлення історичної пам'яті, справедливості, боротьби, перемог і поразок, становлення націй, мови, закриття історичних ран, я дивлюся як солдат на вошу.

Саме тому, що мене абсолютно не колишуть національні питання, я не їду (поки, в усякому разі) з України.

Мене абсолютно не турбує розвиток української культури, як такої. Я його вітаю, десь навіть йому допомагаю, але не через сентименти до неї як такої, а вітаю як одну з багатьох культур нашої великої і симпатичної Землі. Не більше.

В цілому, я відчуваю до громадської маси (в її нинішньому стані) почуття, близьке до помірної відрази, хоча щодо її перспектив я, як і раніше, стримано-оптимістичний. Правда, досить стримано. Дуже і дуже», - писав він.

28 жовтня також стало відомо, що дипломат Маркіян Лубківський не прийняв пропозицію стати спікером української делегації в ТКГ.

Нагадаємо, 14 вересня віцепрем'єр-міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України Олексій Резніков повідомив, що українська делегація в ТКГ повідомляє про результати засідань пізніше російської сторони, бо дотримується домовленостей щодо порядку ведення переговорів, натомість представники РФ їх порушують. Він уточнив, що учасники засідань ТКГ можуть коментувати будь-які події лише після офіційної заяви представника ОБСЄ.

Віцепрем'єр також розповів, що в української делегації в ТКГ з’явиться спікер, який відповідатиме за роботу зі ЗМІ та висвітлюватиме позицію делегації. 

30 вересня дипломат Маркіян Лубківський повідомив «Детектору медіа», що пропозицію приєднатися до української делегації в Тристоронній контактній групі з мирного врегулювання ситуації на сході України отримав від голови делегації в ТКГ Леоніда Кравчука та Офісу президента України. Він додав, що його можуть розглядати й на іншу посаду. Крім того, учасник переговорів Сергій Гармаш розповів, що офіційну позицію української делегації в ТКГ висловлюватиме лише спікер, усім іншим коментувати переговори заборонять.

Натомість керівник Офісу президента України Андрій Єрмак повідомив, що на цю посаду розглядають кілька кандидатів

Команда «Детектора медіа» понад 20 років виконує роль watchdog'a українських медіа. Ми аналізуємо якість контенту і спонукаємо медіагравців дотримуватися професійних та етичних стандартів. Щоб інформація, яку отримуєте ви, була правдивою та повною.

До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування спільних ідей та отримувати більше ексклюзивної інформації про стан справ в українських медіа.

Мабуть, ще ніколи якісна журналістика не була такою важливою, як сьогодні.
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
2814
Читайте також
Коментарі
0
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Долучайтеся до Спільноти «Детектора медіа»!
Ми прагнемо об’єднати тих, хто вміє критично мислити та прагне змінювати український медіапростір на краще. Разом ми сильніші!
Спільнота ДМ
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду