ПРОЕКТИ
Дайджест
Батяри, НКВС і Білозір
21 Серпня 2017
zaxid.net
21 Серпня 2017
Ярослав Юрчишин, "Українська правда"
Ракети для Кіма: як Україні захиститися від чорного піару
18 Серпня 2017
УП
Інформаційної політики в країні все ще немає. Політтехнологи і піар-консультанти влади традиційно не йдуть далі "створення хвиль" в інформпросторі, не працюючи з фундаментом проблематики. І, рекомендуючи своїм підопічним тексти для озвучування, думають лише про короткостроковий ефект
Як соратник власників «Буковелю» робить «Фіртку» незалежною
17 Серпня 2017
DailyLviv
Головний редактор «Агенції новин «Фіртка» (Івано-Франківськ) Олег Головенський примирив у своїй особистості власника медіа зі журналістом, а політика – з підприємцем.
У «Львівської пошти» – табу на Ореста Печенка
17 Серпня 2017
Прес-клуб
Цього року він став членом виконкому Львівської міської ради. Чи означає це, що “Львівська пошта” стане лояльнішою до міської влади? Чи вдається Оресту Печенку у редакційній політиці знаходити баланс між приватними інтересами і депутатськими обов’язками? Найлегше відповісти – так. Найважче – довести це. Найпростіше – дистанціюватися від редакційних справ. Що вибере Орест Печенко?
15 Серпня 2017
Мустафа Найєм, «Українська правда. Блоги»
Информационные уроки «ракетного кризиса»
15 Серпня 2017
Игорь Соловей, LB.ua
В информационной атаке против Украины, связанной с якобы поставкой украинских двигателей в Северную Корею для их ракетной программы есть и плюсы, если так можно выразиться. Имеются ввиду выводы, которые можно сделать из ситуации.
У 2014 вже була «справжня війна», і нею вона залишається – військовий кореспондент на Донбасі
14 Серпня 2017
Голос Америки
У вересні 2014 року військовий кореспондент видання Daily Signal Нолан Пітерсон спостерігав за танковим боєм з пагорба в Маріуполі. Він побував на полі бою, коли була підписана перша домовленість про припинення вогню, 5 вересня 2014 року і бачив знищені танки та бронетранспортери, і тіла десятків загиблих військовослужбовців, які нагадували йому гіпсові форми мертвих у Помпеї, які здавались застиглими в русі у хвилину їх смерті. Конфлікт був тоді, і залишається сьогодні, справжньою війною.
Медиафрения. Запад во мгле
13 Серпня 2017
Игорь Яковенко, «Медиафрения»
Про хорошее. В результате протестной акции 12 июня оппозиции удалось пробить еще одну брешь в броне официоза. Снято табу на упоминание имен оппозиционеров в главных информационно-аналитических программах.
Барометр свободи слова за липень 2017 року
10 Серпня 2017
ІМІ
У липні ІМІ зафіксував 28 випадків порушень прав журналістів та свободи слова в Україні.
Загалом сторінок: 44 / Загалом записів: 434
2016 — 2017 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop