ПРОЕКТИ
Дайджест
Можлива видача Україною журналістів Узбекистану та Азербайджану – обов’язок чи потурання репресіям?
20 Жовтня 2017
Радіо Свобода
20 жовтня захист азербайджанського опозиційного журналіста Фікрата Гусейнова оскаржить рішення українського суду про тримання його під вартою. Журналіста затримали у Києві на підставі «червоної картки» від Інтерполу. Це – другий подібний випадок протягом місяця. Днями з-під варти звільнили узбецького журналіста Нарзулло Охунжонова, який шукав притулку в Україні. Українські правозахисники і журналісти наголошують: авторитарні режими використовують Інтерпол для боротьби з опозиціонерами, однак зараз м’яч – на полі України.
ТБ переходить на українську мову: голку Росії зламали, але є кілька загроз
12 Жовтня 2017
Апостроф
З 13 жовтня набуває чинності закон про мовні квоти на телебаченні
Куди везуть Олега Сенцова?
04 Жовтня 2017
Радіо Свобода
Українського режисера Олега Сенцова, засудженого в Росії, можливо, етапують до Ямало-Ненецького автономного округу. Про це Сенцов написав у листі журналісту й правозахисниці Зої Свєтовій. Адвокатам Сенцова нічого не відомо про те, де він зараз перебуває. Колонія в селищі Харп на Ямалі, куди можуть перевезти українського режисера, має погану славу.
У зоні АТО триває спільний проект ГО «Детектор Медіа» та СІМІС
03 Жовтня 2017
cimic.com.ua
Представники ГО "Детектор медіаˮ Діана Дуцик та Роман Шутов спільно із офіцерами цивільно-військового співробітництва полковником В’ячеславом Раєвським, капітаном юстиції Вікторією Медецькою та капітаном Анною Гапоновою започаткували спільний проект, спрямований на інформаційну реінтеграцію Донбасу.
Барометр свободи слова за вересень 2017 року
02 Жовтня 2017
ІМІ
У вересні ІМІ зафіксував в Україні загалом 40 випадків порушень свободи слова та прав журналістів. Це найбільша кількість порушень зафіксована з початку року (січень – 15, лютий – 21, березень – 16, квітень – 26, травень – 24, червень – 20, липень – 28 , серпень – 23). З них 18 випадків стосуються застосування фізичної агресії стосовно журналістів.
02 Жовтня 2017
Микола Мирний, «Українська правда»
Загалом сторінок: 47 / Загалом записів: 467
Нові тексти на ДМ
2016 — 2017 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop