ПРОЕКТИ
Дайджест
«Страшно, що можу його не побачити взагалі», — мама Олега Сенцова
377
21 Травня 2018
Наталія Гуменюк, Олександр Назаров, Hromadske.ua
Мама Олега Сенцова Людмила Георгіївна бачила сина востаннє три роки тому — влітку 2015 на суді в Ростові-на-Дону, через скло. А перед тим — 12-го травня 2014-го, коли Олега вивели з дому в наручниках.
Ігор Козловський. Лекція Свободи
379
18 Травня 2018
journalism.ucu.edu.ua
17 травня під час VІ Львівського медіафоруму, що відбувається на стадіоні «Арена Львів», вручили щорічну Премію Кривенка. П’ятнадцятим лауреатом став головний редактор інтернет-газети «Збруч» Орест Друль. Цьогорічну Лекцію Свободи під час урочистостей із нагоди вручення премії імені Олександра Кривенка «За поступ у журналістиці» прочитав історик, релігієзнавець, громадський діяч, звільнений з полону ДНР, Ігор Козловський.
Гибридная война в головах и на экране
402
18 Травня 2018
Георгий Почепцов
«Хвиля»
12 кремлівських медіа-пропагандистів, яким заборонили в`їзд до України
384
13 Травня 2018
Мар'яна Рабченюк
Укрінформ
Навіщо до нас приїжджають кореспонденти Russia Today, «РИА Новости», «Россия 24» і «Rusvesna.Su».
Невеселі картинки з життя телепнів
852
11 Травня 2018
Сергій Галетій, lb.ua
Прикро, що через пару днів станеться подія, яка призведе до тривалих шкідливих наслідків для колег-кінематографістів, а вони (крім декількох осіб) ні сном, ні духом. Ба більше, вся еліта кінобомонду зараз у Канні. Їхнє життя вирує. Вони намагаються подати себе та Україну як рівного гравця в цьому глобальному багатомільярдному креативному бізнесі. Зовсім не здогадуючись, що європейці й американці дивляться на нас, як на телепнів.
Пространство правды и пространство лжи стали сближаться, отсюда фейки и постправда
371
10 Травня 2018
Георгий Почепцов
«Хвиля»
Прошлый мир пытался жестко разграничить пространство правды и пространство лжи. Журналистика имела свои нормы, которые не допускали прихода лжи в пространство правды, тиражируемого массовыми коммуникациями. Конечно, в том мире была и пропаганда, где эти два пространства могли пересекаться.
464
08 Травня 2018
ІМІ
У квітні Інститут масової інформації зафіксував загалом 17 порушень свободи слова на території України. З них найбільше порушень зафіксовано в категорії “перешкоджання законній журналістській діяльності” – 9, ця кількість залишилась на тому ж рівні, що й у березні.
Загалом сторінок: 60 / Загалом записів: 600
Нові тексти на ДМ
2016 — 2018 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop