ПРОЕКТИ
Дайджест
16 Січня 2018
Тетяна Попова
"Цензон.НЕТ"
Комунікаційна діяльність української влади має всі шанси увійти до «case studies» навчальних курсів провідних світових університетів. Вони пропонують студентам для вивчення, як кращі світові практики, так і приклади, яким не варто наслідувати.
Фильмы про Донбасс в 2018 году
12 Січня 2018
Радіо Свобода
Война на Донбассе остается одной из самых востребованных тем в украинском кино. В 2017 году на больших экранах зрители посмотрели «Киборги», «Рідні», «Війна химер», «МІФ»... Но год 2018 тоже будет богатым на премьеры
Спостережливий пасажир
11 Січня 2018
MediaLab
Як Павло Стех не доїхав до кінцевої станції, але став репортажистом
Європейський інформаційний фронт
10 Січня 2018
Тетяна Попова
«Радіо Свобода»
Вдруге з часів завершення Другової світової війни Європа змушена реагувати на безпекову ситуацію, яка наближається до рівня викликів і загроз Холодної війни. Головною особливістю нинішніх реалій є необхідність об’єднання зусиль європейської спільноти щодо протидії російській інформаційній агресії
Информационный поединок, или Как человек в галстуке побеждает человека в тапочках
27 Грудня 2017
Георгий Почепцов
"Дзеркало тижня"
Эмоции притягивают зрителей больше, чем информация
Убийство Веремия: трижды судимый Крысин на свободе и призывает «следить за базаром». Репортаж
25 Грудня 2017
Ірина Ромалійська
Центзор.НЕТ
Под крики “У-бий-ца!” Юрий Крысин выходит из зала Шевченковского суда Киева. Сюда он пришел без вещей, необходимых для СИЗО, будто был уверен, что его не посадят. В уголовных процессах он человек опытный - это уже как минимум третий обвинительный приговор в его жизни. И третий раз ему удается избежать тюрьмы. Счастливчик? Источник:
У Крисіна є покровителі, ймовірно, у правоохоронній системі – адвокат матері загиблого журналіста Веремія
24 Грудня 2017
Анастасія Москвичова, «Радіо Свобода»
Суд визнав винним і засудив умовно Юрія Крисіна, обвинуваченого у нападі під час подій Майдану на журналіста газети «Вєсті» В’ячеслава Веремія, після чого той помер від ран у лікарні. Більшість часу слухання відбувались у закритому режимі, і на оголошення вироку, яке було публічним, прийшло чимало медійників та активістів. Завершальні слова судді Олега Лінника заглушили вигуки «Ганьба!». Крисін та його адвокат від коментарів відмовились, поспішивши залишити будівлю суду. Вдова Веремія, адвокат його матері та прокурор заявили про намір подавати апеляцію. Окрім того, за словами адвоката, незабаром мають початися процеси щодо інших учасників нападу на журналіста.
23 Грудня 2017
texty.org.ua
Вранці, 22 грудня, суддя Линник з Шевченківського районного суду міста Києва почав зачитувати вирок обвинуваченому Юрію Крисіну.
Правове поле для «спецназу»
20 Грудня 2017
Тетяна Попова, для «Радіо Свобода»
Павел Казарин: Больше ада
19 Грудня 2017
Крим.Реалії 
Российские рассуждения об Украине уже даже не вызывают реакции. «Фашисты», «негры в окопах» и прочий паноптикум уже даже не вдохновляют на фотожабы. А, между тем, именно это спасло Украину в 2014-м.
Загалом сторінок: 52 / Загалом записів: 520
Нові тексти на ДМ
2016 — 2017 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop