ПРОЕКТИ
Дайджест
Марія Томак: «У мені немає конфлікту журналістки і правозахисниці»
29 Квітня 2017
З Марією я познайомилася п’ять років тому. Мені її представив колега із партнерської організації зі словами: "Тепер і в нас працює журналістка – талановита Марічка Томак".
«Пальми півночі»: які фільми покажуть молоді українські документалісти на фестивалі «86»
27 Квітня 2017
Ольга Папаш
УП.Культура
28 квітня в місті Славутич розпочнеться 4-й Міжнародний фестиваль кіно й урбаністики "86".
На одной волне: как крымские радиостанции работают на украинском материке
24 Квітня 2017
Инна Аннитова
«Крым.Реалии»
После аннексии Крыма российские силовики начали зачищать информационное пространство полуострова. На журналистов давили по-разному: от проблем с документацией до уголовных дел. Кто-то сумел перекраситься под триколор, другие же продолжили говорить о Крыме с материковой части Украины.​
«Тоніс» – це назва, що доживає останні дні...»
22 Квітня 2017
На початку цього року українські медіа сколихнула інформація про те, що відомий продюсер Олексій Семенов разом із цілою творчою командою — телевізійними ведучими Матвієм Ганапольським, Євгенієм Кисельовим, а також креативним продюсером Євгенією Захаровою звільнилися з каналу NewsOne, щоб створити новий інформаційні мовник на базі «Тонісу» — першого приватного українського каналу.
Криза урядових комунікацій
19 Квітня 2017
Тетяна Попова
«Цензор.НЕТ»
Схоже, що прогнози з приводу чергових спроб дестабілізації суспільно-політичної обстановки в Україні на початку весни певною мірою стали нажаль реальністю. Ніхто не знімає відповідальність за це з зовнішніх та внутрішніх антиукраїнських сил. Але часто «масла у вогонь» своїми діями додають деякі українські політики та керівники державних структур. На мою думку, не останню «скрипку» в цьому грає незадовільне інформаційне супроводження їхньої діяльності, або іншими словами - криза урядових комунікацій.
Серія статей сайту громади Приірпіння
19 Квітня 2017
Конкурс: «Правозастосування та управління у лісовому секторі України. 2017»
Загалом сторінок: 34 / Загалом записів: 335
Нові тексти на ДМ
2016 — 2017 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop