ПРОЕКТИ
Архів за 24 Вересня 2017
116
24 Вересня 2017
«Детектор медіа»
Під час парламентських виборі у Twitter сотні «ботів» ведуть кампанію на підтримку ультраправої німецької партії «Альтернатива для Німеччини» (AfD). Багато з них, за твердженням німецьких ЗМІ, пов’язані з Росією.
70
24 Вересня 2017
«Детектор медіа»
Європейська федерація журналістів (EFJ) засудила судовий вирок, винесений в Криму українському журналісту Миколі Семені, який співпрацював з незалежним новинним порталом «Крим.Реалії».
97
24 Вересня 2017
«Детектор медіа»
Радник глави МВС України Зорян Шкіряк спростував заяви бойовиків ОРДО про нібито затримання шести українських розвідників за підозрою у причетності до підриву авто «міністра доходів та зборів ДНР» Олександра Тимофєєва.
65
24 Вересня 2017
«Детектор медіа»
Посольство США в Україні заявляє, що кримського журналіста Миколи Семену, якого суд у Криму засудив до 2,5 років умовно, переслідували за протидію незаконній окупації півострова.
91
24 Вересня 2017
21 сентября в рамках KYIV MEDIA WEEK 2017 состоялась восьмая ежегодная конференция «Телевидение как Бизнес» 2017. Традиционно конференция стала местом встречи лидеров телевизионной индустрии, на которой ведущие телевизионные бренды и лучшие медиаспециалисты обсуждали актуальные проблемы отрасли и способы их решения, обменивались опытом успешной реализации медиа проектов и раскрывали секреты их финансового управления, а также на примере реальных кейсов мировой практики разбирали причины успехов и неудач различных проектов.
93
24 Вересня 2017
Прес-служба компанії ВОЛЯ
Компанія ВОЛЯ активно сприяє розвитку спорту в Україні. Як відомо, підтримка вболівальників – це запорука успіху на змаганнях. З вересня мультиспортивний телеканал XSPORT можна дивитися у базових телевізійних пакетах ВОЛЯ.
131
24 Вересня 2017
«Детектор медіа»
Лідер російської організації «Християнська держава – Свята Русь» Олександр Калінін став фігурантом кримінальної справи про тиск на російські кінотеатри, щоб ті відмовилися від прокату фільму «Матильда» режисера Олексія Учителя.
102
24 Вересня 2017
«Детектор медіа»
Московський незалежний театр документальної п'єси «Театр.doc» у суботу, 23 вересня, показав в виставу «Війна близько», одна з частин якої присвячена процесу над українським режисером Олегом Сенцовим та іншими фігурантами справи «кримських терористів».
381
24 Вересня 2017
«Детектор медіа»
За інформацією народного депутата Андрія Тетерука, Посол України в Сполучених штатах Валерій Чалий пообіцяв після завершення робочого візиту Президента Петра Порошенка в США працювати до результату у скарзі українців на рекламний ролик годинника Apple Watch Series 3.
0
24 Вересня 2017
Георгий Почепцов
«Детектор медіа»
Мы много говорим об информационных операциях, но по сути все они, будучи направленными на массовое население, на самом деле являются операциями влияния, которые используют те или иные информационные возможности, предоставляемые современными технологиями.
182
24 Вересня 2017
«Детектор медіа»
Один із адвокатів кримського журналіста Миколи Семени Олександр Попков розповів, що вирок суду для його підзахисного може будь-якої миті змінитися на реальне позбавлення волі, як це часто відбувається в Росії.
0
24 Вересня 2017
«Детектор медіа»
Американський Національний музей дизайну Купер-Г'юїт оцифрував і виклав у мережу понад 200 тисяч експонатів зі своєї колекції.
104
24 Вересня 2017
«Детектор медіа»
Том Кент, президент «Радіо Вільна Європа/Радіо Свобода», назвав необґрунтованими звинувачення проти кримського журналіста Миколи Семени, також зазначивши, що вирок, винесений підконтрольним Кремлю судом в Криму, має бути скасований.
342
24 Вересня 2017
Катерина Джуфер
«Детектор медіа»
На Форумі видавців говорили про Романа Сущенка, Миколу Семену та інших українських журналістів, яких переслідує Кремль.
534
24 Вересня 2017
«Детектор медіа»
Національна рада з питань телебачення і радіомовлення України вимагає від італійської телекомпанії World Fashion Channel Europa S. R. L., яка ретранслює іноземну програму World Fashion Channel вжити заходи і припинити виявлені порушення чинного законодавства в частині територіальної цілісності України.
25 Вересня 2017
Всі автори
показати
Всі автори
приховати
2016 — 2017 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop