Фотограф Максим Дондюк переміг у міжнародному конкурсі POYi

1 Березня 2012
6879
1 Березня 2012
11:27

Фотограф Максим Дондюк переміг у міжнародному конкурсі POYi

6879
Фотограф Максим Дондюк переміг у міжнародному конкурсі POYi

Український фотограф Максим Дондюк завоював «Премію досконалості» Picture of the Year International (POYi), повідомляє сайт міжнародного фотоконкурсу.

 

Відзначено мультимедійний репортаж «Епідемія туберкульозу в Україні», над яким, окрім Максима Дондюка, працювали Микола «Краб» Дондюк, Андрій Кожухар,  Сергій Ільїн і композитор Юрій Самсон.

 

Перше місце POYi-2012 - у проекту Afrikaner Blood (Елліс Ван Гелдер (Elles Van Gelder), Ілві Нйокіктеджін (Ilvy Njiokiktjien), Metropolis Film, Томас Кнайф (Thomas Knijff), Айко Лінд).

 

Друге місце посів проект Too Young To Wed (Стефані Сінклер (Stephanie Sinclair), Памела Чен (Pamela Chen), Роджер М. Рхадс (Roger M. Rchards), Алекс Джерманотта (Alex Germanotta), Ед Баллінгер (Ed Ballinger) та Брайян Хобен (Bryan Hoben) з агентства VII для Pulitzer Center On Crisis Reporting та National Geographic).

 

Третє місце - у проекту Born Into Coal (Кетрін Орр (Catherine Orr), Кетрін Спенглер (Catherine Spangler), Хедлі Густафсон та Сара Р`язаті (Hadley Gustafson & Sarah Riazati) для Powering A Nation 2011).

 

З повним переліком переможців можна ознайомитися тут.

 

«Премія досконалості», яку здобув проект «Епідемія туберкульозу в Україні», грошової виплати не передбачає. Зі світлинами із цієї серії Максима Дондюка можна буде ознайомитися у Донецьку, де з 20 березня по 20 квітня проходитиме виставка «Зупинимо туберкульоз в Україні». Очікується, що пізніше ця експозиція відбудеться в Києві та інших містах.

 

 

The TB epidemic in Ukraine from Maxim Dondyuk on Vimeo.

 

 

 

Довідка:

Максим Дондюк народився 15 липня 1983 року в Хмельницькій області. Закінчив Харківський державний університет харчування і торгівлі. Працював кухарем 7 років. Фотографією займався в якості хобі. Перша публікація відбулася в місцевій газеті «Події» в рамках висвітлення святкування Дня міста. Продовжив співпрацю з газетою як позаштатний фотограф. Після цього знімав для агентства «Медіапорт», м. Харків. У 2008 році переїхав до Києва, де працював в агентстві Photolenta / PHL. 

 

Зараз - вільний фотограф. З 2010 року займається власними проектами. Співпрацює з виданнями «Тиждень», «Фокус», «Коментарі», Kyiv Weekly (України), «Російський репортер», «Огонек» «Навколо Світу», «Известия», «Невське час» (Росія), Helsingin Sanomat (Фінляндія ), а також агентствами Focus Picture (Росія), EPA (Німеччина), Metaphor Images (Австралія).

 

Персональна виставка була в Москві, колективні - в Україні, Росії, Австрії. У 2010 році переміг у трьох номінаціях премії Фонду розвитку журналістики - 2009: 2-й приз у номінації «Люди і події» (серія), 3-й приз у номінації «Новини» (серія), 3-й приз у номінації «Спортивні події »(серія). 

 

У березні 2011 року після конкурсного відбору брав участь у майстер-класі з документальної фотографії Noor-Nikon (Бухарест, Румунія). Із серією робіт про туберкульоз переміг на 5-му Міжнародному фестивалі фотожурналістики «Вильнюсский фотографический круг-2011». Мультимедійний проект Дондюка здобув перше місце на «Черніговфотофесті-2011». Роботи документаліста были відзначені журі конкурсу Yonhap International Press Photo Awards (Південна Корея). Також Дондюк став фіналістом Pikto International Competition (Канада). 

 

«Детектор медіа»

У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
6879
Коментарі
0
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Підтримай нас! Стань частиною проєкту!
Щодня наша команда готує для вас найсвіжі та незалежні матеріали. Ми будемо надзвичайно вдячні за будь-яку вашу підтримку. Ваша підтримка – це можливість зробити ще більше!
Підтримати нас
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду