Про що говорили в етері спільного телемарафону 15 червня 2023 року
Про що говорили в етері спільного телемарафону 15 червня 2023 року
«Детектор медіа» щодня відстежує головні теми, гостей та тенденції в етері спільного марафону «Єдині новини #UAРазом», а також окремо аналізує якість мовлення.
Телеканали: «Рада», «Ми — Україна», Суспільне, «Інтер».
Блоків «1+1» та ICTV/СТБ цієї доби в національному етері не було.
У нічному блоці марафону цієї доби працювала команда телеканалу «Рада». Повторили частину етеру попередньої доби та декілька інтерв’ю. Зазначимо, що повтори у нічному блоці «Ради» рідкість, оскільки вони здебільшого транслюють унікальний контент, або ж показують запис засідання Верховної Ради України.
У блоці «Ми — Україна» Олег Немчінов, міністр Кабінету міністрів, розповідав про міжнародну допомогу з ліквідації наслідків підриву Каховської ГЕС, а також про перебіг малої приватизації. Наразі він не вважає останню пріоритетним напрямком роботи.
Петро Котін, очільник ДП НАЕК "Енергоатом", у цьому ж блоці говорив про ситуацію на Запорізькій атомній станції. Зокрема, окупанти намагаються відключити доступ України та світу до автоматичної передачі даних щодо ситуації на станції. При цьому окупанти все ж передають інформацію інспекторам МАГАТЕ.
Ще одним гостей блоку «Ми — Україна» був політкоментатор Володимир Фесенко. Він вважав, що поразка росіян на українському фронті може бути передумовою для внутрішніх змін у самій Росію. Також, на його думку, невдовзі має відбутися денуклеаризація — тобто зменшення або повна ліквідація ядерних запасів. Російська погрози ядерною атакою Фесенко називає політичним та інформаційно-психологічним тиском на світ.
У блоці Суспільного Наталія Гуменюк, начальниця об'єднаного координаційного пресцентру Сил оборони півдня, стверджувала, що російська армія атакує українські тили, щоб відвернути увагу Сил оборони та населення на наслідки ракетних ударів.
У блоці «Інтера» показали тривале інтерв’ю із Юрієм Білоусовим, начальником Департаменту протидії злочинам, вчиненим в умовах збройного конфлікту Офісу Генпрокурора. Він розповідав про роботу групи прокурорів на підтопленій Херсонщині. Найбільш важливим зараз лишається збір доказів, які можна буде використовувати в подальших судах, пояснював гість. На Херсонщині та в навколишніх постраждалих регіонах працюють не лише українські правоохоронці, а й представники Міжнародного кримінального суду.
У передачі «Акцент» у блоці «Інтера» ведучий говорив із військовим експертом Олександром Мусієнком. Зокрема, обговорювали Рамштайн, за результатами якого Україна отримує дієве важке озброєння.