Про що говорили в етері спільного телемарафону 19 жовтня

Про що говорили в етері спільного телемарафону 19 жовтня

20 Жовтня 2022
1001

Про що говорили в етері спільного телемарафону 19 жовтня

Софія Скиба
головна редакторка інформаційної агенції «Перший Криворізький»
1001
Економія електроенергії, росіяни на боці України та боротьба з російськими міфами про українців.
Про що говорили в етері спільного телемарафону 19 жовтня
Про що говорили в етері спільного телемарафону 19 жовтня

«Детектор медіа» щодня відстежує головні теми, гостей та тенденції в етері спільного марафону «Єдині новини #UAРазом», а також окремо аналізує якість мовлення.

Телеканали: «Інтер», «1+1», «Рада», Суспільне.

Блоку ICTV/СТБ цієї доби в національному етері не було.

Блок «Інтера» складався з новин та повторів. Зокрема, повторили вечірню офлайн-студію за 18 жовтня. З керівником «Українського центру безпеки та співпраці» Сергієм Кузаном та заступницею голови правління «Центру оборонних стратегій» Аліною Фроловою говорили про створення образа українця-ворога в очах російського суспільства та поширення дезінформації щодо України.

У блоці  «1+1» про ситуацію з енергетикою говорили із генеральним директором Yasno (це чатина компанії Ріната Ахметова ДТЕК) Сергієм Коваленком. Також повторили фрагмент випуску «Нічної варти», в якому говорили про ощадність та економію з експертом з енергетичних питань Геннадієм Рябцевим. Він розповів, що економія має бути розумною, тому не треба вимикати всі прилади та сидіти у темряві, а необхідно збалансувати споживання, щоб не перевантажувати енергетичну систему.

Також цього дня у блоці «1+1» показали інтерв’ю з бійцями Російського добровольчого корпусу Денисом та Олександром. Вони розповіли про життя в Україні, рішення взяти участь у війні та битись із російськими окупантами. Обидва хлопці — росіяни, колишні ультрас. За їхніми словами, всі учасники корпусу до початку повномасштабної війни жили в Україні не менше двох років.

Декілька разів протягом дня до гостьових студій «Ради» і Суспільного, включали першого заступника голови Київської міської державної адміністрації Миколу Поворозника. Він розповів про гуманітарну ситуацію в місті.

Про становище на передовій у блоці «Ради» говорили з керівницею Об’єднаного координаційного пресцентру Сил оборони півдня Наталією Гуменюк — найцитованішою людиною в марафоні, яку з 1 травня долучали до гостьових студій 121 раз.

У блоці Суспільного цього дня приділили увагу реабілітації українських військових та протезуванню. Зокрема, зробили інтерв’ю з директором Центру протезування, ортезування та реабілітації «Без обмежень»  Андрієм Овчаренком.

Команда «Детектора медіа» понад 20 років виконує роль watchdog'a українських медіа. Ми аналізуємо якість контенту і спонукаємо медіагравців дотримуватися професійних та етичних стандартів. Щоб інформація, яку отримуєте ви, була правдивою та повною.

До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування спільних ідей та отримувати більше ексклюзивної інформації про стан справ в українських медіа.

Мабуть, ще ніколи якісна журналістика не була такою важливою, як сьогодні.
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
1001
Читайте також
Коментарі
0
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Долучайтеся до Спільноти «Детектора медіа»!
Ми прагнемо об’єднати тих, хто вміє критично мислити та прагне змінювати український медіапростір на краще. Разом ми сильніші!
Спільнота ДМ
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду