Нацрада анулювала ліцензії десяти телекомпаніям

Нацрада анулювала ліцензії десяти телекомпаніям

16 Липня 2021
7808
16 Липня 2021
11:57

Нацрада анулювала ліцензії десяти телекомпаніям

7808
Національна рада з питань телебачення та радіомовлення на прохання компаній анулювала ліцензії семи телерадіокомпаній і трьох провайдерів.
Нацрада анулювала ліцензії десяти телекомпаніям
Нацрада анулювала ліцензії десяти телекомпаніям

Таке рішення регулятор прийняв на своєму засіданні 15 липня.

Більшість ліцензіатів причиною припинення діяльності назвали нерентабельність. Зокрема з такої причини свої ліцензії просили анулювати провайдер програмної послуги ТОВ «Телерадіокомпанія «Енергодарські телевізійні системи» з м. Енергодара Запорізької обл. і мовник із м. Вишневого Києво-Святошинського району Київської обл. ДП «ТРК «Регіон» ТОВ «ІМА» (логотип: стилізоване зображення кириличної прописної літери «В

Також вирішило припинити телевізійне мовлення ТОВ «Телерадіокомпанія «Дубно», м. Дубно Рівненської обл. (логотип «TPD»), оскільки не бачить для себе перспективи роботи в аналоговому форматі.

Припинили свою діяльність:

- Комунальне підприємство районного телерадіокомітету «Шаргород», м. Шаргород Вінницької обл. (позивні «фрагмент приспіву із пісні «Шаргород»);

- ТОВ «ТРК «Сігма», м. Лозова Харківської обл. (логотип «∑ SIGMA TV»);

- ТОВ «Прогресивні технології та комунікації», м. Харків;

- ТОВ «ЧКС», м. Чугуїв Харківської обл. (провайдер програмної послуги, який працював за технологією IPTV);

- ФОП Майки А. А., м. Сміла Черкаської обл. (провайдер програмної послуги, використовував у своїй роботі аналогову і цифрову технології).

Проводове радіомовлення Редакції Чорнухинського районного радіомовлення (позивні «Говорять Чорнухи») буде припинено у смт Чорнухах Полтавської обл. через ліквідацію підприємства. А Редакція Шевченківського районного радіомовлення (позивні «Говорить Шевченкове») із смт Шевченкового Харківської обл. обґрунтовує своє рішення анулювати ліцензію припиненням надання послуг АТ «Укртелеком».

Нагадаємо, на минулому засіданні Нацрада анулювала ліцензії провайдерів «Бест» та «Регіон».

Ілюстрація: Національна рада з питань телебачення та радіомовлення 

Команда «Детектора медіа» понад 20 років виконує роль watchdog'a українських медіа. Ми аналізуємо якість контенту і спонукаємо медіагравців дотримуватися професійних та етичних стандартів. Щоб інформація, яку отримуєте ви, була правдивою та повною.

До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування спільних ідей та отримувати більше ексклюзивної інформації про стан справ в українських медіа.

Мабуть, ще ніколи якісна журналістика не була такою важливою, як сьогодні.
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
7808
Читайте також
20.05.2021 13:31
Наталія Данькова
«Детектор медіа»
9 312
03.09.2020 16:25
Мар'яна Закусило
«Детектор медіа»
4 565
Коментарі
0
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Долучайтеся до Спільноти «Детектора медіа»!
Ми прагнемо об’єднати тих, хто вміє критично мислити та прагне змінювати український медіапростір на краще. Разом ми сильніші!
Спільнота ДМ
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду