Sweet.TV став членом «Чистого неба»

Sweet.TV став членом «Чистого неба»

19 Березня 2021
3784
19 Березня 2021
10:27

Sweet.TV став членом «Чистого неба»

3784
Сервіс хоче підтримувати розвиток культури споживання легального контенту.
Sweet.TV став членом «Чистого неба»
Sweet.TV став членом «Чистого неба»

Національний онлайн-кінотеатр Sweet.TV приєднався до антипіратської Ініціативи «Чисте небо». Про це повідомляє пресслужба ініціативи.

 За словами керівника «Чистого неба» В’ячеслава Мієнка з розвитком стрімінгових сервісів зростає і цифрове піратство, «оскільки злочинці пристосовуються до нових технологій і поведінки споживачів»

«Ми прагнемо підтримувати розвиток культури споживання легального контенту в Україні. Від цього фактора напряму залежить те, який продукт зможе створювати наша медіаіндустрія вже завтра. Тож наша мета сьогодні — довести українцям, що легальний доступ до контенту дасть їм нові, цікаві, якісні продукти», - каже Олександр Резунов, директор Sweet.TV.

За інформацією ініціативи, Sweet.TV, ставши учасником «Чистого неба», отримав доступ до низки сервісів, зокрема, до внесення ресурсів, які порушили закон, на blacklists.org.ua і на міжнародну платформу Всесвітньої організації із захисту інтелектуальної власності WIPO ALERT Database, а також до SUDUM, який допомагає блокувати вкрадений контент в мережі. Також «Чисте небо» пропонує для своїх учасників ще й такі можливості: допомога у виявленні нелегальних розміщень контенту в мережі, блокування фінансових потоків «піратів» в банках і платіжних системах (Visa/MasterCard), отримання консультації експертів у сфері захисту інтелектуальної власності, допомога у взаємодії з державними органами, інформаційна підтримка та обмін досвідом з іншими учасниками й партнерами тощо.

«Захист авторських прав — це справа не тільки правовласників. Усі учасники ринку мають стосунок до формування креативної економіки і тільки разом ми можемо розвивати цей напрямок. Звісно, приєднання таких популярних ОТТ-платформ, як SWEET.TV — це не тільки сигнал для ринку, а й відповідальна позиція та рішення задля розвитку української економіки. На сьогодні дві ОТТ-платформи продемонстрували, що в нас спільні цінності, тому сподіваємося, що всі найбільші українські стрімінгові сервіси долучаться до нас в найближчому майбутньому», - каже Микола Фаєнгольд, заступник керівника Ініціативи «Чисте небо»

Нагадаємо, членами ініціативи «Чисте небо» є також   ОТТ-сервіси «Київстар ТБ» та Omega TV. Останній приєднався у грудні 2020 року.

Ілюстрація: «Чисте небо»

* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
3784
Читайте також
Коментарі
0
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Підтримай нас! Стань частиною проєкту!
Щодня наша команда готує для вас найсвіжі та незалежні матеріали. Ми будемо надзвичайно вдячні за будь-яку вашу підтримку. Ваша підтримка – це можливість зробити ще більше!
Підтримати нас
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду