20:41
Середа, 13 Травня 2020

Парламент прийняв за основу проєкт про підтримку сфери культури

1 634
13 травня 2020 року Верховна Рада підтримала законопроєкт №3377 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо державної підтримки сфери культури, креативних індустрій, туризму, малого та середнього бізнесу у зв'язку з дією обмежувальних заходів, пов'язаних із поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19)».
Парламент прийняв за основу проєкт про підтримку сфери культури
Парламент прийняв за основу проєкт про підтримку сфери культури

Про це повідомив у Facebook голова Комітету гуманітарної та інформполітики Олександр Ткаченко.

«Верховна Рада підтримала наш законопроєкт №3377 по допомозі сфері культури, креативним індустріям, туризму, малому та середньому бізнесу. Він допоможе культурі та МСБ пережити й відновитися після карантинної кризи. Прийняли за основу, готуємось до другого читання», - написав він.

Він також перелічив, що змінить прийняття законопроєкту.

«Ми розширюємо застосування грантової системи державної допомоги для інституційної та індивідуальної підтримки у сфері культури, креативних індустрій та туризмі. Гранти на підтримку видаватимуться через Український Культурний Фонд, Держкіно, Інститут книги, агенції по туризму, тощо. Виділені кошти не будуть оподатковуватись та є безповоротними. Законом буде введено ряд полегшень на час карантину та до кінця року», - йдеться в повідомленні.

Наступний крок, за словами Ткаченка, - добитись 1,8 млрд грн на гранти з держбюджету та зменшення ставки ПДВ до 7%.

Нагадаємо, Комітет з питань гуманітарної та інформаційної політики 24 квітня 2020 року підтримав три законопроєкти щодо економічної підтримки культури та креативних індустрій через дію обмежувальних заходів, запроваджених з метою запобігання виникненню і поширенню коронавірусу COVID-19. А саме законопроєкти:  №3377 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо державної підтримки сфери культури, креативних індустрій, туризму, малого та середнього бізнесу у зв'язку з дією обмежувальних заходів, пов'язаних із поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19)», № 3378 «Про внесення зміни до Бюджетного Кодексу України щодо державної підтримки сфери культури у зв'язку з дією обмежувальних заходів, пов'язаних із поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19)» та № 3379 «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо державної підтримки культури, малого бізнесу та креативних індустрій у зв'язку з дією заходів, спрямованих на запобігання виникненню і поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19)».

Авторами цих проєктів, норми яких напрацювала міжфракційна робоча група, стали народні депутати з Комітету з питань гуманітарної та інформаційної політики та Комітету свободи слова.

Зміни пропонуються до Бюджетного та Податкового кодексів України, а також до деяких законодавчих актів щодо державної підтримки сфери культури, креативних індустрій, туризму, малого та середнього бізнесу тощо.Читайте також

Всі матеріали розділу / жанру:
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
1634
Переглядів
Коментарі
Код:
Им'я:
Текст:
Коментувати
Коментувати
Нові тексти на ДМ
2016 — 2021 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop
DMCA.com Protection Status
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду