Канал іномовлення UATV знову отримав ліцензію

Канал іномовлення UATV знову отримав ліцензію

6 Березня 2020
3617
6 Березня 2020
13:55

Канал іномовлення UATV знову отримав ліцензію

3617
6 березня Національна рада з питань телебачення і радіомовлення видала ліцензію Мультимедійній платформі іномовлення України на супутниковий канал UATV.
Канал іномовлення UATV знову отримав ліцензію
Канал іномовлення UATV знову отримав ліцензію

Супутникова ліцензія строком на 10 років, територія розповсюдження – країни Європи в межах зони впевненого прийому, оператор комунікацій – «Космонова», супутниковий ретранслятор – Hotbird-13С.

Юрист Мультимедійної платформи іномовлення України нагадав, що 2 березня ліцензія каналу UATV була переоформлена на канал для тимчасово окупованих територій «Дом», тому тепер потрібна нова ліцензія для розповсюдження каналу UATV. «Це будуть два окремих сигнали. Один – для територій з особливим режимом мовлення, інший – для продовження мовлення з логотипом UA», – сказав він.

Нагадаємо, 12 січня телеканал іномовлення України UATV припинив мовлення в прямому ефірі, з 13 січня програми виходять у запису. Планувалося, що 15 лютого замість UATV має розпочати мовлення новий державний розважально-інформаційний канал для тимчасово окупованих територій, який мовитиме українською та російською мовами та показуватиме розважальний контент виробництва українських медіагруп і власні новини. Пізніше міністр Володимир Бородянський повідомив, що новий канал розпочне мовлення 1 березня. 1 березня канал «Дом» почав мовлення в ефірі на територіях, що межують із тимчасово окупованими територіями.

6 лютого Нацрада анулювала ліцензії Мультимедійної платформи іномовлення України на супутникове мовлення каналу UATV закордон. У платформи залишилася одна ліцензія на мовлення через супутники Hotbird-13С і Turksat. 2 березня Нацрада переоформила цю ліцензію UATV на канал «Дом», вилучивши з неї супутник Hotbird-13С і залишивши один Turksat.

При цьому Міністерство культури, молоді та спорту заявило, що переговори із Суспільним мовником та «Укрінформом» щодо створення нової платформи іномовлення.

Команда «Детектора медіа» понад 20 років виконує роль watchdog'a українських медіа. Ми аналізуємо якість контенту і спонукаємо медіагравців дотримуватися професійних та етичних стандартів. Щоб інформація, яку отримуєте ви, була правдивою та повною.

До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування спільних ідей та отримувати більше ексклюзивної інформації про стан справ в українських медіа.

Мабуть, ще ніколи якісна журналістика не була такою важливою, як сьогодні.
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
3617
Читайте також
02.03.2020 17:20
Мар'яна Закусило
«Детектор медіа»
5 319
10.02.2020 19:56
Мар'яна Закусило
«Детектор медіа»
5 004
13.01.2020 16:15
Олександр Глущенко
для «Детектора медіа»
14 320
04.01.2020 18:09
Людмила Березовська
для «Детектора медіа»
11 976
Коментарі
0
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Долучайтеся до Спільноти «Детектора медіа»!
Ми прагнемо об’єднати тих, хто вміє критично мислити та прагне змінювати український медіапростір на краще. Разом ми сильніші!
Спільнота ДМ
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду