11:27
Четвер, 14 Червня 2018

Нацрада вчетверте не змогла зібрати кворум

14 червня Національна рада з питань телебачення і радіомовлення скасувала заплановане засідання через відсутність кворуму (для проведення засідання мають бути присутніми мінімум шестеро членів Нацради).
Нацрада вчетверте не змогла зібрати кворум
Нацрада вчетверте не змогла зібрати кворум

Як повідомила «Детектору медіа» перша заступниця голови Нацради Ольга Герасим’юк, голова Нацради Юрій Артеменко повідомив сьогодні зранку, що захворів, а член Нацради Валентин Коваль не встиг повернутися із закордонного відрядження до Брюсселя.

«Детектор медіа» зателефонував пану Артеменку й отримав відповідь його помічниці, що пан Артеменко на лікарняному до понеділка. Зв’язатися з паном Ковалем «Детектору медіа» не вдалося.

Дата проведення наступного засідання поки невідома.

Зазначимо, що для проведення засідання мають бути присутніми мінімум шестеро членів Нацради, а для ухвалення рішення необхідно мінімум п’ять голосів. Загалом у Нацраді повинні працювати вісім членів, але наразі їх тільки семеро, оскільки одне місце за квотою Верховної Ради – вакантне. Відтак, відсутність двох членів Нацради робить неможливим проведення засідань.

Нагадаємо, що до цього Нацрада вже тричі не могла зібрати кворум для проведення чергових засідань 24 і 31 травня і позачергового засідання 29 травня через відсутність двох членів: Олег Черниш перебував на лікарняному, а Ольга Герасим’юк спершу була у відрядженні, а потім була відсутня за сімейними обставинами. У перший тиждень червня засідання Нацради не планувалося, оскільки низка членів Нацради були у відрядженнях і відпустках.

На засіданні 14 червня планувався розгляд 156 питань, у тому числі – продовження ліцензій на цифрове ефірне мовлення в мультиплексах «Зеонбуду» 26 загальнонаціональних цифрових телеканалів; результати позапланових перевірок телеканалів «Інтер» і «1+1» щодо показу радянських фільмів за участі осіб з «чорного списку» Мінкульту і призначення перевірки каналу СТБ з того самого приводу; погодження проекту розпорядження Кабміну «Про невідкладні заходи щодо впровадження в Україні цифрового телерадіомовлення».

Читайте також

Всі матеріали розділу / жанру:
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
796
Переглядів
Коментарі
Код:
Им'я:
Текст:
Коментувати
Коментувати
Нові тексти на ДМ
2016 — 2018 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop