detector.media
Олексій Мазур
10.02.2015 19:20
Ведуча радіо «Вєсті» Тетяна Гончарова проти Музею Майдана у Жовтневому палаці
Бо вона веде там благодійні концерти і кияни втратять місце для культурного відпочинку.

Вона не хоче, щоби там вшановували Революцію Гідності, бо зараз веде в палаці благодійні концерти. А ще каже, що в разі створення Музею доведеться поставити хрест на закладі, де виступають близько 30 колективів і куди кияни приходять культурно відпочити, зокрема послухати пісень, подивитися танці, а то й самим поспівати та потанцювати. Про це йшлося в передачі «Свежий взгляд» з Ксенією Турковою і Юрієм Калашниковим:

«Ксенія Туркова: Есть возражения тех, кто считает, что музей не нужно устраивать именно в Октябрьском дворце. В частности, наша коллега - ведущая радио «Вести» Татьяна Гончарова.

Юрій Калашников: С декабря прошлого года Таня ведет там благотворительные концерты и выступает против превращения международного центра культуры и искусств в Музей Майдана.

Синхрон Тетяни Гончарової: Когда я узнала, что из Октябрьского дворца собираются сделать музей, у меня внутри все рухнуло. Потому что начиная с января я со многими артистами и руководством Октябрьского дворца занимаюсь серией благотворительных концертов. Мы сделали это в декабре, следующий концерт будет, кажется, 23-го марта. Полные залы, люди платят относительно небольшие деньги за то, чтобы Октябрьский дворец был. И учитывая то, что люди, детки делают своими силами ремонт, там был медпункт Майдана, соответственно те коллективы и те великие люди, которые произошли из этих коллективов - на всем этом можна ставить крест. У нас не так много площадок такого масштаба.

Ксенія Туркова: Татьяна Гончарова добавила, что сейчас в Октябрьском работает 30 коллективов и многие киевляне приходят туда после работы, чтобы потанцевать и поиграть на каких-то музыкальных инструментах. То есть, это как большой дом культуры /…/

Юрій Калашников: Что, придется разрушать концертный зал?

Олександр Зінченко, заступник директора Інституту національної пам’яті: Я вперше чую про те, що доведеться руйнувати концертний зал. Бо уявіть ситуацію, щоби в законопроекті було написано, що для того, аби свторити музей, потрібно зруйнувати щось інше. Люди вигадують те, чого немає, потім починають цього боятися і розповідати про це. Такий результат певної недовіри. Ми маємо вроджену недовіру до влади.

Ксенія Туркова: Тогда успокойте их.

Олександр Зінченко: Ясно, що нікому в голову не прийде щось руйнувати. Більше того, я можу сказати, що ідеальний варіант для створення нового музею – це побудова нового приміщення. Коли поляки робили Європейський центр "Солідарності" або Музей історії польських євреїв, вони будували таке приміщення, яке архітектурними засобами розповідає, що в цьому приміщенні. Тобто Європейський центр "Солідарності" – це три величезних заіржавілих кораблі. Ясно, що це символізує ті кораблі, які робилися на Гданській судоверфі. Архітектура Музею історії польських євреїв показує стіну води, в якій є прохід. Тобто символіка Червоного моря, яке розступилося перед Мойсеєм. Звичайно, це ідеальний варіант. Але його втілення може бути дуже довготривалим. Приміром, той же Музей історії польських євреїв будували 15 років. В Україні є багато людей, які вважають, що так довго чекати не можна. В тому числі вочевидь в парламенті. І коли ми обговорювали з громадою, то мали чотири різні місця.  В принципі, тут можна дискутувати щодо переваг одного місця над іншим. Особисто для мене була абсолютно неприйнятна ідея з Українським домом, бо це музей леніна. Це таке місце, яке ніколи не пересвятиться /…/

Не йдеться про те, що з Жовтневого палацу всіх виселити. Вочевидь, буде якийсь перехідний період. На жаль, оскільки новина про це з’явилася тільки зараз, що цей законопрект зареєстрований в парламенті, то ми можемо поцікавитись в депутатів, чому вони обрали саме це місце. Думаю, не треба боятися дискусій і того, що хтось там хоче щось зруйнувати.

Ксения Туркова: У нас есть время на буквально один звонок. Вы в ефире…

Слухач: Добрый день. Я Эдуард, коренной киевлянин. Я хочу сказать, что ваш гость знает, сколько людей было расстреляно в подвалах Октябрьского дворца… Более 60 тисяч. Эти люди лежат в Быкивне. Скажите об этом. Что же это за общество? Танцы устраивать на костях? Так выберите тогда какое-то кладбище. И танцуйте там…

Олександр Зінченко: Власне! Це величезна проблема цього приміщення. Але знову-таки, це величезна проблема будь-якого приміщення в Києві. Я думаю, що Оксана Забужко, коли писала свій «Музей покинутих секретів», вона це дуже точно спіймала…»

То чи стане це аргументом для Тетяни Гончарової? Щось не віриться…

Читай також:

Тетяна Гончарова вирішила порушити монополію Каті Осадчої на чудернацькі прикраси

 

Ведуча радіо «Вєсті», громадянка РФ Ксенія Туркова оголосила повітряну тривогу в Харкові

Ведучі радіо «Вєсті» смішать неправильними наголосами у прізвищах відомих політиків та географічних назвах

На радіо "Вєсті" сказали, що український гімн, "Слава Україні!" і пісня про путіна розпалюють ненависть

Російський політолог Іскандер Хісамов на радіо «Вєсті» звинувачує українців у нелюбові до агресорів - росіян

Іскандер Хісамов на радіо "Вєсті" сказав, що українці радіють обвалу рубля, як свого часу азербайджанці – землетрусу у Вірменії

На радіо «Вєсті» сказали, що ніяка «днр» не банда, а у війні на Донбасі винна сама Україна

Іскандер Хісамов на радіо "Вєсті" про закони 16 січня: "Там расстрелов на месте не предусматривалось"

Іскандер Хісамов на радіо "Вєсті": "Я никогда не считал донецких повстанцев террористами"

Матвій Ганапольський порівняв організаторів Львівського форуму видавців з… нацистами

Матвій Ганапольський наполягає, що порівнював українців з нацистами правильно. Євген Кисельов підтримав колегу

Матвій Ганапольський проти того, щоби українці називали вулиці на честь своїх героїв

Матвій Ганапольський на радіо "Вєсті": "Споймали русский и хохол золотую рыбку..."

На радіо «Вєсті» Папа Римський стає ФрАнциском, а Ганапольський «здає» Маріуполь, ставлячи питання про евакуацію міста

Матвій Ганапольський розповів, як Путін захистив від Кадирова «Ехо Москви», взявши радіостанцію під негласну охорону спецслужб

У ведучих радіо "Вєсті" Дмитра Тєрєшкова і Василіси Фролової Майдан і Свобода асоціюються зі смородом

Дмитро Тєрєшков і Василіса Фролова оточили Маріуполь російськими військами

У День Національного прапора на радіо "Вєсті" масові прояви патріотизму українців назвали "желто-блакитной истерией"

"Уроки патріотизму" від Дмитра Тєрєшкова і Василіси Фролової на радіо "Вєсті"

Радіо "Вєсті" хоче зірвати мобілізацію?

Захищаючи Щорса, на радіо «Вєсті» розповіли, що в Україні йде громадянська війна, в нас немає героїв, а руйнація пам’ятника леніну - злочин

"Ведуча ТВІ і радіо "Вєсті" Юлія Литвиненко від імені українських жінок заступилась за новорічного Кобзона на "Інтері"

Юлія Литвиненко на ТВІ і на радіо «Вєсті» - це дві різні Юлі

Ведуча радіо «Вєсті» і ТВІ Юлія Литвиненко захистила й підтримала Ані Лорак

Подзвонив на радіо "Вєсті" і привітав з офіційним отриманням статусу "друзів путіна"

Якби серед журналістів проводився конкурс найбезглуздіших запитань, то Юлія Литвиненко мала б всі шанси на перемогу

Як Юлія Литвиненко на радіо «Вєсті» Ігорю Гужві догоджала

Ведуча радіо "Вести" Юлія Литвиненко не знає, хто "свій", а хто "чужий" на буремному сході України

detector.media
DMCA.com Protection Status
Design 2021 ver 1.00
By ZGRYAY