Міжвідомча робоча група порадила акціонерам харківських телеканалів вирішити питання права власності

1 Грудня 2011
14915
1 Грудня 2011
19:11

Міжвідомча робоча група порадила акціонерам харківських телеканалів вирішити питання права власності

14915
Міжвідомча робоча група порадила акціонерам харківських телеканалів вирішити питання права власності

Міжвідомча робоча група з аналізу стану додержання законодавства про свободу слова та захист прав журналістів розробила спільні рекомендації учасникам конфлікту довкола харківських телерадіокомпаній АТН, «Право-А/ТВК» і ТОВ «Телерадіокомпанія "Фора"». Про це повідомляє прес-служба президента, керівник якої - Дарка Чепак - очолює робочу групу.

 

Харківській владі рекомендують сприяти забезпеченню вільної та безперешкодної роботи ЗМІ в регіоні.

 

Водночас власникам та акціонерам ТРК пропонується насамперед вирішити проблемні питання щодо права власності на телеканали та їх управління відповідно до закону. Міжвідомча робоча група також порадила ТРК не допускати випадків обмеження своєї інформаційної діяльності та працювати над налагодженням конструктивного діалогу з місцевою владою.

 

Члени робочої групи попросили всі сторони конфлікту інформувати їх про ситуацію щодо вирішення проблем у інформаційному просторі Харківської області.

 

 

Нагадаємо, що у вересні у Харкові припинили мовлення ТРК АТН, «Право-А/ТВК» і ТРК «Фора». Колектив АТН звернувся з листом до президента, в якому заявив про перешкоджання діяльності телеканалу з боку міської влади Харкова. Про утиски свободи слова заявили також компанії «Право-А/ТВК» і «Фора».

 

7 листопада на засіданні Міжвідомчої робочої групи з аналізу стану додержання законодавства про свободу слова та захист прав журналістів відбулася перша публічна зустріч конфліктуючих сторін. Тоді ж було домовлено про підготовку та оприлюднення спільних рекомендацій щодо розв'язання конфліктної ситуації та відновлення роботи ТРК.

 

«Детектор медіа»

Команда «Детектора медіа» понад 20 років виконує роль watchdog'a українських медіа. Ми аналізуємо якість контенту і спонукаємо медіагравців дотримуватися професійних та етичних стандартів. Щоб інформація, яку отримуєте ви, була правдивою та повною.

До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування спільних ідей та отримувати більше ексклюзивної інформації про стан справ в українських медіа.

Мабуть, ще ніколи якісна журналістика не була такою важливою, як сьогодні.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
14915
Читайте також
Коментарі
0
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Долучайтеся до Спільноти «Детектора медіа»!
Ми прагнемо об’єднати тих, хто вміє критично мислити та прагне змінювати український медіапростір на краще. Разом ми сильніші!
Спільнота ДМ
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду