Звільнена співробітниця НТКУ Ірина Опеха відсудила в екс-роботодавця 10 тисяч гривень

17 Червня 2009
26169
17 Червня 2009
09:34

Звільнена співробітниця НТКУ Ірина Опеха відсудила в екс-роботодавця 10 тисяч гривень

26169
Звільнена співробітниця НТКУ Ірина Опеха відсудила в екс-роботодавця 10 тисяч гривень

16 червня Шевченківський районний суд Києва ухвалив стягнути з Національної телекомпанії України 10139 гривень 85 копійок на користь Ірини Опехи, повідомляє прес-служба Київської незалежної медіа-профспілки.

 

«Член Київської незалежної медіа-профспілки звернулася до суду через те, що адміністрація НТКУ протягом двох місяців після звільнення не видавала їй трудову книжку. Це було пов'язано з тим, що протягом цього часу пані Опеха щодня виходила на роботу, оскільки мусила передати матеріальні цінності, які були закріплені за нею як за матеріально відповідальною особою. Отож, протягом двох місяців Ірина Опеха не мала змоги влаштуватися на іншу роботу», - йдеться у прес-релізі профспілки. 

 

«Я із здивуванням дізналася, що на НТКУ не існує посадових інструкцій, - сказала представниця КНМП в суді Валентина Прибильська, - це є кричущим порушенням закону. Взагалі в телекомпанії системно і систематично порушується законодавство. Співробітників звільняють без згоди профспілок - а це суперечить закону». 

 

У прес-службі Першого національного не знають, чи буде юридична служба каналу оскаржувати це рішення суду, але запевнили, що посадові інструкції на телеканалі існують.

 

«Начальник управління кадрів НТКУ Олексій Лисенко повідомив, що посадові інструкції в Національній телекомпанії України чітко прописані. Твердження пані Опехи, що протягом двох місяців після звільнення НТКУ їй не видавали трудову книжку, - звичайний наклеп і неправда. Після звільнення пані Ірини, їй на домашню адресу відправлялися листи з проханням забрати з НТКУ трудову книжку, але пані Ірина на всі звернення ніяк не відреагувала. Більше того, прийшовши на НТКУ після звільнення, пані Ірина сама відмовлялася її забирати», - йдеться у коментарі прес-служби телеканалу.

 

«Детектор медіа»

Команда «Детектора медіа» понад 20 років виконує роль watchdog'a українських медіа. Ми аналізуємо якість контенту і спонукаємо медіагравців дотримуватися професійних та етичних стандартів. Щоб інформація, яку отримуєте ви, була правдивою та повною.

До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування спільних ідей та отримувати більше ексклюзивної інформації про стан справ в українських медіа.

Мабуть, ще ніколи якісна журналістика не була такою важливою, як сьогодні.
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
26169
Читайте також
Коментарі
0
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Долучайтеся до Спільноти «Детектора медіа»!
Ми прагнемо об’єднати тих, хто вміє критично мислити та прагне змінювати український медіапростір на краще. Разом ми сильніші!
Спільнота ДМ
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду