ПРОЕКТИ
19:00
П'ятниця, 29 Серпня 2008

Лауреати «Телетріумфу-2008»

Лауреати «Телетріумфу-2008»
29 серпня 2008 року у приміщенні Національної опери у Києві розпочалась урочиста церемонія нагородження лауреатів національної премії у галузі телебачення «Телетріумф-2008». Церемонію у прямому ефірі транслює Національна телекомпанія України.  Ведучими чотирьох частин церемонії стали Світлана Леонтьєва та Тимур Мірошниченко; Олена Кот і Костянтин Кіркарян; Андрій Kische і Вікторія Батуї; Ілона Довгань і Олексій Ліхман; Юлія Литвиненко і Анатолій Бондаренко.
Відеозапис церемонії можна побачити на сайті INTV - частина 1 і частина 2.
Номінації:
1. Ведучий інформаційної передачі  (Наталія Мосейчук («1+1»), Ганна Гомонай («Інтер»), Лідія Таран (5 канал)
- ЛІДІЯ ТАРАН
2. Ведучий розважальної передачі: (Тіна Кароль і Юрій Горбунов («Танці з зірками-3», «1+1»); Маша Єфросиніїна («Модний вирок», «Інтер»); Богдан Бенюк («Еники-беники», СТБ/ «Студія Пілот»)
 - ТІНА КАРОЛЬ І ЮРІЙ ГОРБУНОВ
3. Репортер (Світлана Усенко («1+1»), Дмитро Драбик («Інтер»), Костянтин Грубич («Знак якості», «Інтер»)
 - СВІТЛАНА УСЕНКО
4. «Дебют»: (Оксана Караванська («Модний вирок», «Інтер»); Сергій Рахманін («Дуель», ТРК «Україна»); Тетяна Даниленко (5 канал)
- СЕРГІЙ РАХМАНІН 
5. Телевізійний дизайн: (оформлення ефіру «1+1»; «Великі українці, «Інтер»; оформлення М1, «Телеодин»)
 - 1+1
6. Документальний фільм (серіал): («Сходження», «1+1»; «Ген жорстокості», «Інтер»; «Українська незалежність. Шосте скликання», 5 канал)
 - «ГЕН ЖОРСТОКОСТІ», «ІНТЕР»
7. Художній фільм (серіал): («Неземний» («Стар медіа», СТБ), «Зачароване кохання» («Інтер»)
 - переможця не визначено
8. «Відроджена історія»: («Сказання про хрещення Русі», «Стар Медіа»; «ТСН» про реліквії у Швеції, «1+1»; «Правдива історія майора Вихря», «Інтер»)
 - «ТСН», Леся Сакада-Островська, «1+1»
9. Спеціальний проект: («Великі українці», «Інтер»; «Свобода Савіка Шустера», «Інтер»; «Знак якості», «Інтер»; українське дублювання «Сімпсонів», «Студія Пілот»)
 - «ВЕЛИКІ УКРАЇНЦІ», «ІНТЕР»
10. Місцеві новини: (Фільм про онкохворих дітей, ТРК «Люкс», Львів; «Наш репортер», ТРК «Люкс», Львів)
 - «НАШ РЕПОРТЕР», ТРК «ЛЮКС»
11. Регіональна передача: («Мій герой Володимир Етуш», ТРК «Клас», Донецьк; цикл «Кримський ковчег», ТРК «Симон», Харків)
 - переможця не визначено; номінантам вручені грамоти
12. Дитяча передача: («Найрозумніший», «1+1»; «Еники-беники», СТБ, «Студія Пілот»)
 - «НАЙРОЗУМНІШИЙ», «1+1»
13. Розважальна передача: («Танці з зірками-3», «1+1»; «Вечірній квартал-3», «Інтер»)
 - «ТАНЦІ З ЗІРКАМИ-3», «1+1»
14. Музична передача: («Караоке на майдані», «1+1»; «Дуже новорічне кіно, або ніч у музеї» , «Інтер»)
 - «КАРАОКЕ НА МАЙДАНІ», «1+1»
15. Спортивна передача: (Журнал Ліги чемпіонів УЄФА «Про Лігу», «1+1»; «Футбольний вік-енд», ТРК «Україна»)
 - «ПРО ЛІГУ», «1+1»
16. Навчально-пізнавальна, культурологічна, соціальна передача: («Олександр Довженко. Між кесарем і Богом», НТКУ; «Книга.UA», НТКУ; «Паралельний світ», «Студія Пілот»)
 - «ПАРАЛЕЛЬНИЙ СВІТ», «СТУДІЯ ПІЛОТ»
17. Суспільно-політична (аналітична) передача: («Подробиці тижня», «Інтер»; «Дуель», ТРК «Україна»; «Час. Підсумок тижня», 5 канал)
 - «ПОДРОБИЦІ ТИЖНЯ», «ІНТЕР»
18. Інформаційна передача (новини):  («ТСН», «1+1»; «Подробиці», «Інтер»; «Новини 24», ТРК «Люкс»/Канал «24»)
 - «ТСН», «1+1»
19. «Фаворит телепреси»:
 - «ЗА ВІКНАМИ», СТБ
20. За особливий внесок у розвиток українського телебачення (премія Національної ради).

-  переможця не визначено

Читайте також

 

«Телетріумф-2008»: передісторія
9 червня 2008 року Національна рада України з питань телебачення та радіомовлення оголосила початок приймання заявок на участь у конкурсі. Наступного дня асоціація «Індустріальний телевізійний комітет» заборонила Національній раді користуватись торгівельною маркою «Телетріумф», яка начебто належить ІТК. Останнє категорично спростував оргкомітет премії. Згодом виявилось, що ІТК не володіє, а лише управляє правами на ТМ «Телетріумф», власниками якої є група компаній «Таврійські ігри». Передавши всі права Національній раді, ІТК припинив участь в організації проекту «Телетріумф», і частина каналів, які входять до асоціації, вирішили не подавати свої заявки на участь у конкурсі. Зокрема, з-поміж провідних каналів «Телетріумф-2008» бойкотує холдинг Віктора Пінчука – Новий канал, СТБ та ICTV. Причиною конфлікту експерти вважають відсутність спільної мови між провідними гравцями телеринку та регуляторним органом, зокрема, з питання збільшення квоти української мови в телеефірі.
Оргкомітет отримав 263 заявки на участь у конкурсі від 46 телекомпаній. Пряму трансляцію церемонії нагородження проводить Національна телекомпанія України.
Повний перелік номінантів «Телетріумфу-2008».
З-поміж номінантів журі вибрало по три претенденти на нагороду в кожній номінації – шорт-лист премії.
Церемонія нагородження «Телетріумфу-2008» повинна була пройти у місті Кам’янці-Подільському Хмельницької області. Проте у зв’язку з наслідками липневої повені, що торкнулась південного Поділля, НТКУ виступила з ініціативою перенести церемонію до Києва. Національна рада пристала на цю пропозицію.
5 серпня у ході організованого «Детектор медіаю» круглого столу експертна рада премії «Фаворит телепреси» визначила «Фаворита телепреси-2008». Перелік номінантів ви можете побачити тут.
Історія «Телетріумфу»
Національна премія у галузі телебачення «Телетріумф» була заснована рішенням Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення 14 грудня 2000 року. Ініціатором створення премії був тогочасний член Нацради Микола Баграєв – засновник групи компаній «Таврійські Ігри», у співпраці з якою в перші роки проводилась церемонія нагородження «Телетріумфом».
«Телетріумф-2001» мав 14 номінацій. Оргкомітет отримав 115 заявок від 51 телерадіокомпанії; переможців визначали 72 експерти. Церемонія нагородження відбулась 25 квітня 2001 року в палаці «Україна» у Києві. Ведучою першої, другої і третьої церемонії була телеведуча Тетяна Цимбал.
У 2003 році співорганізатором конкурсу стала асоціація «Індустріальний телевізійний комітет». Кількість номінацій щороку змінювалась. У 2004 році канал «Інтер» провів першу трансляцію церемонії нагородження.
У 2005 році «Телетріумф» вперше (і поки що востаннє) проводився поза межами столиці – у Запоріжжі.
У 2006 році церемонія нагородження пройшла у формі музично-розважального шоу, що транслювалось телеканалом «1+1».
«Телетріумф-2007» відбувся 23 серпня 2007 року у палаці «Україна». Телеверсію демонстрував у записі Новий канал. Під час «Телетріумфу-2007» було вручено премію «Фаворит телепреси» - першу в Україні нагороду медіа-журі в галузі телебачення, організатором якої є «Детектор медіа»
Перелік лауреатів «Телетріумфу» попередніх років можна побачити тут.
Положення про Національну премію «Телетріумф» затверджене Національною радою 6 червня 2007 року.
Офіційний сайт «Телетріумфу» - http://www.teletriumf.org
Привітання голови Національної ради з питань телебачення і радіомовлення Віталія Шевченка з відкриттям урочистої церемонії нагородження премією «Телетріумф-2008».

«Детектор медіа» про попередні «Телетріумфи»:
2002
«Телетриумф» на безрыбье»– Анна Шерман
2003
«На чьей улице «Телетриумф»? – Анна Шерман
2004
«Корпорация монстров» - Наталья Лигачева, Анна Шерман
«Телетріумфаторів визначатимуть по понятіям?- Анна Шерман»
2005
«Опять не триумф» - Ирина Чемерис
«Телетриумфу» нужна «Телеакадемия» - «ТК»
2006
«Перетриумфили…» - Наталья Лигачева
«Не стоит волноваться» - Денис Жарких
Влад Ряшин: «Мы потеряли год. «Телетриумф» мог быть совершенно другим»
«То недо, то пере» - Віталій Шевченко
«Телетріумф»: урожай лаврів для «1+1» - Ольга Денисенко
2007
«Нестыдный триумф» - Наталья Лигачева
«Тріумф телевізійної дотепності» - Леся Ганжа
У зв'язку зі зміною назви громадської організації «Телекритика» на «Детектор медіа» в 2016 році, в архівних матеріалах сайтів, видавцем яких є організація, назва також змінена
Всі матеріали розділу / жанру:
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
11768
Переглядів
Коментарі
Заблукавший
16:25 / 05 Вересня 2008
Випадковий, ви ще подякуйте за вирублені ліси та за затоплене Прикарпаття.
як ТСН Укрспирту продали
00:21 / 05 Вересня 2008
Випадковий, Хто кому, і Я лично, ти дістав, друже! Досить постити дурню на різні боки, і питати з наївним виглядом до чого тут Балога до креативної Катеринчук. Сюди пишуть дорослі дяді-тьоті, всі вони ( власне, як і ти) прекрасно розуміють до чого тут СП і за який свєчной заводік катеринчук відпрацьовує кумові покуштунки. А ще зовсім недавно Катеринчук кореспонденткою з Івано-Франківщини писала довгі безглузді тексти. Ніби вчора було...
Випадковий
14:52 / 02 Вересня 2008
Хай там що говорять про Балогу, але його чоч можна назвати дійсно українцем, і працює він виключно для України! Ми всі ще повинні дякувати йому що він рятує нашу країну від варварки-Тимошенко і запроданця Януковича!
21:12 / 01 Вересня 2008
Я лично хочу сказать одно, хватит уже во всех проблемах винить СП. Ведь всем понятно, что коменты по поводу Катеринчук, Балоги и бронзулеток это чистой воды провокация. А против Катеринчук то, и нет чего плахого сказать, работает креативно и професионально. И кто же поверит в что она сама коментила эту статью. Полный бред
15:09 / 01 Вересня 2008
Хто, кому і які нагороді дає Балога це його справи, а от що стосується нагород, то після іх вручення завжди будуть незадоволені, аже достойних дійсно багато. Дотого ж, мені здається, що вже достатньо пудрити людям мізки політиканством, а Балого займається тим, що йому посада дозволяє, і наскільки мені відомо до "Телетріумфу" він не має жодного відношення :)
Егор
14:11 / 01 Вересня 2008
На подготовку трансляции национальной телевизионной премии творческая группа НТКУ получила 2 дня и минимальный бюджет, а сценарий мероприятия был предоставлен авторами вечером накануне эфира, поэтому претензии к рядовым сотрудникам НТКУ по качеству показа вряд-ли уместны.
Іван Олегович
14:11 / 01 Вересня 2008
Професіфонал? Точно!!!
Ольга Іванівна
14:08 / 01 Вересня 2008
А дочого тут Наталя Катеринчук та Балога? До того ж вона професіфонал своєї справи, і останні її проекти це доводять.
13:44 / 01 Вересня 2008
Заступниця нагадує мені за лексикою і стилем Наталю Йосипівну Катеринчук. Наталю Йосипівно! Чого ж ви ображені? Хіба вам Балога не купив бранзулєтку кращої програми? Напийтеся з Несміян на радощах--усіх профі розігнали, бранзулєтку отримали, ось воно щастя! А що Мартиненко і Мустафін вам казали зі сцени, на це не звертайте уваги, бомбіть далі, все що можна ви вже знищили!
12:42 / 01 Вересня 2008
ЛЮДЫНИ, КГБ и другим нижеподписавшимся мастерам узкой квалификации: Теперь я знаю, кто пишет мудрые вещи на стенах общественных туалетов. Молодцы, ребята. Но, сидя на дучках в порывах творчества, сильно не наклоняйтесь.
11:58 / 01 Вересня 2008
А Сакада-Островська? Теж усіх "достойних" гарно опустила!
г. Кривой Рог... Слава Украине
06:15 / 01 Вересня 2008
Из всех награждённых один Бенюк заслуживает наград. Всех наград. Бенюк патриот Украины, умница, талантливый актёр. А всякие мосейчуки-кароли-горбуновы-ефросинины и прочие... пена, шелуха Украины. Когда же вы станете патриотами Украины, а не жалкими прокацапскими нарциссами. Или вам всем {CENSORED} Украина. С такими "орденоносцами" нам ни НАТО, ни ЕС не светит. Любите Украину.
Заступниця за ображених
16:34 / 31 Серпня 2008
Перечитавши прудкі, як понос, коментарі ображених відвідувачів сайту, переймаєшся розуміння, що найбільший здобуток минулого телевізійного сезону - дбайливо накопичене ними НЕСТЕРПНО СМЕРДЮЧЕ ГІ...НО, яким з величезним душевним піднесенням вимащувалося все і вся. Справді, необхідно було за рік спожити багато відповідного духовного продукту, багато передумати і дуже сильно надутися, щоб виробити такий продукт і щоб його вистачило на всіх, кого відзначили чи хто потрапив під руку. Тому ганьба організаторам "Телетріумфу", які на подбали про спеціальний приз для продукантів нижченаведеного словесного ГІ...НА.
Ник
14:39 / 31 Серпня 2008
А это разве плохо иметь чувство собственного достоинства? Это то, что убивали в советское время! Себя надо любить, тогда и тебя будут любить! Нарциссизм - совсем другое, в Мосейчук этого нет.
хищник
08:20 / 31 Серпня 2008
Єто "Чувство собственного достоинства" , нарциссизм из них фонтанирует.Даже в профсоюзах Скрипин себя любит.)
Ник
23:32 / 30 Серпня 2008
Да, Мосейчук девушка умная, а тексты читать - тоже надо браться умеючи. ТАРАН может и симпатичнее - ну и шла бы в официантки - там тоже нужны симпатичные, в кадре - нечто другое требуется. Вы лично смотрели ее программу на 5-ке? Умная программа?! Очень сомневаюсь. 5 канал растерял свое все! Журналисты слабые, редакторы неумные, режиссеры - по-моему вообще отсутствуют на канале! Мосейчук как и Скрыпин - были ведущие с чувством собственного достоинства, которые не заискивают перед гостями в студии - это всегда интересно, но таких ведущих, как правило "щемят"!
23:08 / 30 Серпня 2008
Мосейчук - интеллектуалка? Не смешите мои тапки!Тексты дословно читает из интерфакса, а с гостями столько пыхи и апломбу, что аж выворачивает. Таран хоть симпатюля, а Мосейчук в кадре коромысла не хватает и подойника.
глядач
21:56 / 30 Серпня 2008
Да, Мустафин отжёг! И по индустриальному комитету прошёлся, и по обитателям Печерских холмов, и по "новынам" на букву С и Г. Единственный адекватный человек во всём этом балагане. Особенно прикольно, что премию он в самой последней номинации получал, так что его выступление стало большой и красивой точкой всего этого мероприятия. Браво!
Ник
20:50 / 30 Серпня 2008
А как можно было сравнивая МОСЕЙЧУК и ТАРАН - отдать предпочтение Таран?! (Гомонай вообще заблудилась).По принципу "надо же было и 5 каналу что-то выдать? Бездарно скучная серая Таран по сравнению с умной интеллектуалкой Мосейчук?! или сейчас на ТВ ум не в почете?! А этот тыжневик ТАРАН на 5 канале - полный капец журналистике - тупые темы, слабые журналисты,бездарная редактура, а режиссер или кто у них там придумывает дебилизм в студии - не иначе первокурсник Поплавского!!! И они тоже попали в номинанты!!!!!!!! Бесконечно прав по этому поводу господин МУСТАФИН!!!!!!
,,,
17:25 / 30 Серпня 2008
Жлободром повний. Не міг дивитися вже після нагородження барбосів з ТСН. Скільки, цікаво, людей наблювало на телевізори?
14:54 / 30 Серпня 2008
А я в шоці від мови, якою говорили зі сцени ведучі! Це навіть не суржик "я рахую, ти не правий" "святкують побєду" "телетрИумф"... Китайці говорили б краще. До того ж я не знаю хто ці люди, з них ведучих відсотків 45, усі інші хто? Чиїсь знайомі чи родичі Балоги?
Эллочка
11:37 / 30 Серпня 2008
А почему на статуетках "Телетриумф", которые вручали в этом году написано 2004? Я что-то пропустила?
Шокована
11:19 / 30 Серпня 2008
Про номінантів, переможців сказано достатньо, повторювання ні до чого, а ось що шокувало в такий стрімкий вік прогресивних технологій, де навіть байдужим доступна інформація про зразки високої культури та смаку... Під час перегляду акції з нетерпінням чекала титрів, щоб дізнатись, чия ж це "світла" голова займалась режисурою шоу, яка створила "новітню" концепцію сценічного оформлення, "неперевершеного" художнього освітлення (на червоній доріжці танцюють дітки в голубому вбранні, а їх "смачно" заливають зеленим світлом); чарівні дітки в парчевих, певне новорічних костюмчиках, у стилі "непришийкобиліхвіст" - це перлини режисерської думки... чиї "вмілі" руки знімали, а інші натискали на кнопки пульту в ПТС, створююючи "високохудожню" телеверсію - шановні, та за такі перли вас варто дискваліфікувати пожиттєво, не лізьте і не ганьбіть не свою професію, майте хоть крихту честі і совісті! Та на жаль герої "невідомі", гадаю поки що. Тому велике прохання, хто хоч що небудь знає про "диво-творців", благаю повідомте, будь-ласка, країна повинна знати своїх героїв! P.S. Згодна з попереднім доповідачем, що на цоьму тлі - Поплавський - просто геній!
Babaj-aha
04:05 / 30 Серпня 2008
"Переможцю" Катеринчук, чи ще хтось? Яка різниця. Болото українських новин - провінційних та заджинсованих до краю - хтось мав розворушити. І вже незабаром побачите - услід за ТСН новини для барбоса і його друзів Шаріка, Сірка і Бровка почнуть робити інші канали. "Інтер" вже сіпається. А аудиторія вирішить - чи вона буде це "хавати". Якщо буде - отже ви - не аудиторія. Наморщіть благородний лоб і йдіть на дно.
кгб
00:13 / 30 Серпня 2008
Шароварщина,провінційність,...Який Ілащук Президент нацкомпанії ? Хуторянин, а його виступ це взагалі ганьба.Блін, народний артист!? Станіславський в гробу перевернувся б почувши такий награш. НЕ ВІРЮ, це мало , щоб висловити своє здивування такими митцями, Біда в тому,що він тиражує подібних народних до себе_Стибельська наприклад.Я ненавиджу Поплавського, але він в порівняні з ними геній. Біда з такими керівниками та їх телетріумфами для України! Тут і капличка не допоможе,прости ГОСПОДЕ! а взагалі телебачення , творчість колективна.. хіба це відчувалось
Переможець
22:52 / 29 Серпня 2008
Шановні експерти "Телетріумфу", Вас часом не корчило і не підкидало, коли ви віддавали голоси за "новини для Барбоса", як за кращі новини року? Це ж, вибачте, не зовсім так. Хоча, хай "дівчинка Балоги" Катеринчук дійсно візьме статуетку і тішиться, що її їй дав Балога. Яка ницість!
людина
22:17 / 29 Серпня 2008
Молодцы Мартыненко и Мустафин, спасибо за то что нечисть назвали нечистью. Очень надеюсь, что Катеринчук корчило и подбрасывало.
22:15 / 29 Серпня 2008
знаете что мне это действо напомнило? Провинциальные конкурсы красоты, когда красивейшую выбирают из троих - кривой, косой и горбатой, потому что красивым "диплом красавицы" ни к чему)))))
22:12 / 29 Серпня 2008
Жалкое зрелище. Особенное недоумение вызвали дети стилизованные под ангелочков. вершина пошлости.
а просто
22:04 / 29 Серпня 2008
Попыталась посмотреть церемонию, невозможно, чувство неловкости угнетает. Самоубийственное саморазоблачение. Если это триумфаторы эфира, то что тогда заурядный продукт? Купеческий шик - типологическая черта украинского ТВ, а уж его триумфа и подавно, но бессмысленно роскошно костюмированные дети, умильности ради? вовлеченные во взрослую пошлость... выключила.
Информатор
21:59 / 29 Серпня 2008
По-моему, номинация Фаворит телепрессы выглядит в этом списке самой объективной...
глядач
21:40 / 29 Серпня 2008
яка країна такий теракт...
Триумфатор
20:03 / 29 Серпня 2008
Вообще нынешний Телетриумф - пик позора ТВ-индустрии. Как по самой сути, так и по форме. Жалко победителей, ибо пиррова эта победа.
Код:
Им'я:
Текст:
Коментувати
Коментувати
Нові тексти на ДМ
2016 — 2018 Dev.
Andrey U. Chulkov
Develop