Українська телевізійна академія обрала голів трьох гільдій

Українська телевізійна академія обрала голів трьох гільдій

16 Травня 2018
1459
16 Травня 2018
19:31

Українська телевізійна академія обрала голів трьох гільдій

1459
У жовтні 2017 року академіки Української телевізійної академії розділилися на шість гільдій.
Українська телевізійна академія обрала голів трьох гільдій
Українська телевізійна академія обрала голів трьох гільдій

Українська телевізійна академія обрала голів трьох гільдій. Про це повідомляється на її сторінці у Facebook.

«На початку тижня відбулися зустрічі трьох Гільдій, під час яких були обрані Голови. Голова Гільдії операторів, художників-постановників, художників з костюмів та художників зі світла - Сергій Борденюк. Голова Гільдії телевізійного дизайну та промо - Олена Батенко. Голова Гільдії режисерів та сценаристів – Артем Литвиненко», - сказано в повідомленні.

Як повідомлялося, у жовтні 2017 року академіки Української телевізійної академії розділилися на гільдії за двома принципами - професійним та за принципом об’єднання близьких жанрів: гільдія продюсерів; гільдія режисерів та сценаристів; гільдія операторів, художників – постановників, художники з освітлення; гільдія інформаційного, спортивного та суспільно-соціального телевиробництва; гільдія дитячого, музичного та тематичного виробництва; гільдія телевізійного дизайну та промо.

Голови гільдій увійдуть до складу експертної ради Телеакадемії. Новостворені гільдії оцінюватимуть від 12 до 20 відповідних тематичних або професійних номінацій Національної телевізійної премії «Телетріумф».

Нагадаємо, Українська телевізійна академія була заснована у 2000 році та об’єднує представників усіх галузей теле- та кіноіндустрії. Головною метою Телеакадемії є максимальне сприяння всебічному розвитку телебачення та кінематографу України. Керівним органом Телеакадемії є експертна рада, до якої входять представники національних медіагруп та найбільших теле- та кіновиробничих компаній України.

Команда «Детектора медіа» понад 20 років виконує роль watchdog'a українських медіа. Ми аналізуємо якість контенту і спонукаємо медіагравців дотримуватися професійних та етичних стандартів. Щоб інформація, яку отримуєте ви, була правдивою та повною.

До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування спільних ідей та отримувати більше ексклюзивної інформації про стан справ в українських медіа.

Мабуть, ще ніколи якісна журналістика не була такою важливою, як сьогодні.
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
1459
Читайте також
25.04.2018 18:30
Лілія Апостолова
«Детектор медіа»
22 461
18.04.2018 16:46
Мар'яна Закусило
«Детектор медіа»
2 202
Коментарі
0
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Долучайтеся до Спільноти «Детектора медіа»!
Ми прагнемо об’єднати тих, хто вміє критично мислити та прагне змінювати український медіапростір на краще. Разом ми сильніші!
Спільнота ДМ
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду