Українська телевізійна академія обрала голів ще двох гільдій

Українська телевізійна академія обрала голів ще двох гільдій

1 Червня 2018
1249
1 Червня 2018
13:52

Українська телевізійна академія обрала голів ще двох гільдій

1249
Ними стали Ігор Кондратюк і Олена Несміян.
Українська телевізійна академія обрала голів ще двох гільдій
Українська телевізійна академія обрала голів ще двох гільдій

Про це йдеться у повідомленні на сторінці академії у Facebook.

Продюсера, телеведучого Ігоря Кондратюка призначено головою Гільдії тематичних програм, музичного та дитячого виробництва. 

Головна продюсерка ТСН («1+1») Олена Несміян стала головою Гільдії інформаційного, спортивного та суспільно-соціального телевиробництва. 

Як писав «Детектор медіа», у жовтні 2017 року академіки Української телевізійної академії розділилися на професійно-жанрові гільдії.

Наразі їх шість:

  1. Гільдія продюсерів.
  2. Гільдія режисерів та сценаристів.
  3. Гільдія операторів, художників – постановників, художники з освітлення.
  4. Гільдія інформаційного, спортивного та суспільно-соціального телевиробництва.
  5. Гільдія дитячого, музичного та тематичного виробництва.
  6. Гільдія телевізійного дизайну та промо.

Академіки самі обирали, до якої гільдії увійти. Члени Телеакадемії, які не зробили свій вибір, були розподілені в гільдії на підставі досвіду роботи та за фаховим принципом. 

Голови гільдій входять до складу експертної ради Телеакадемії. Гільдії оцінюють від 12 до 20 відповідних тематичних або професійних номінацій Національної телевізійної премії «Телетріумф».

Нагадаємо, раніше було обрано членів трьох гільдій Української телевізійної академії. Головою Гільдії операторів, художників-постановників, художників з костюмів та художників зі світла призначено Сергія Борденюка, головою Гільдії телевізійного дизайну та промо обрано Олену Батенко, головою Гільдії режисерів та сценаристів став Артем Литвиненко.

Нагадаємо, Українська телевізійна академія була заснована у 2000 році та об’єднує представників усіх галузей теле- та кіноіндустрії. Головною метою Телеакадемії є максимальне сприяння всебічному розвитку телебачення та кінематографу України. Керівним органом Телеакадемії є експертна рада, до якої входять представники національних медіагруп та найбільших теле- та кіновиробничих компаній України.

 

Команда «Детектора медіа» понад 20 років виконує роль watchdog'a українських медіа. Ми аналізуємо якість контенту і спонукаємо медіагравців дотримуватися професійних та етичних стандартів. Щоб інформація, яку отримуєте ви, була правдивою та повною.

До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування спільних ідей та отримувати більше ексклюзивної інформації про стан справ в українських медіа.

Мабуть, ще ніколи якісна журналістика не була такою важливою, як сьогодні.
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
1249
Читайте також
25.04.2018 18:30
Лілія Апостолова
«Детектор медіа»
22 415
Коментарі
0
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Долучайтеся до Спільноти «Детектора медіа»!
Ми прагнемо об’єднати тих, хто вміє критично мислити та прагне змінювати український медіапростір на краще. Разом ми сильніші!
Спільнота ДМ
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду