Поліція підтвердила, що припинила охороняти маєток Медведчука

Поліція підтвердила, що припинила охороняти маєток Медведчука

27 Жовтня 2022
2132
27 Жовтня 2022
16:55

Поліція підтвердила, що припинила охороняти маєток Медведчука

2132
Раніше «УП» зазначала, що поліція припинила охороняти будівлю після виходу матеріалу журналістів видання про те, як Медведчук намагається повернути маєток під Києвом.
Поліція підтвердила, що припинила охороняти маєток Медведчука
Поліція підтвердила, що припинила охороняти маєток Медведчука

Начальник Департаменту поліції охорони Сергій Парфенюк підтвердив «Українській правді», що правоохоронці припинили охороняти маєток нардепа Віктора Медведчука у Києві та розірвали договір про надання послуг в односторонньому порядку.

«Відповідно до укладеного раніше договору, наші співробітники дійсно здійснювали охорону публічної безпеки і порядку на території об’єкта у Пущі-Водиці. Утім поліція охорони в односторонньому порядку розірвала договір і припинила надавати передбачені ним послуги, починаючи з 00:00 27 жовтня 2022 року», – заявив він.

Чому поліція розірвала договір, Парфенюк не пояснив.

Поліція охорони – підрозділ Нацполіції, який на договірних засадах здійснює охорону квартир, будинків та інших об'єктів.

У ніч на 27 жовтня поліція охорони залишила маєток нардепа Віктора Медведчука в Києві.

«УП» зазначає, що поліцейські припинили охороняти «палац» Медведчука після виходу матеріалу журналістів видання «Медведчук намагається повернути маєток під Києвом».

За даними журналістів, 3 жовтня на територію біля маєтку Віктора Медведчука у Пущі-Водиці приїхали представники компанії Оксани Марченко, викликали поліцію та заявили про своє право на власність. 

«На ділянці розташовується база охоронної компанії Медведчука “Шторм”. За вісім місяців з моменту повномасштабного вторгнення ніхто з представників Медведчука тут не з'явився і ніяких претензій не висував. Це відбулося після того, як Медведчук опинився в Росії після обміну»,  йдеться у матеріалі.

«УП» пише, що 12 жовтня представники Медведчука знову викликали поліцію на територію біля маєтку. За даними джерел видання, на території маєтку Медведчука цілодобово чергує поліція охорони, виконуючи цю роботу на комерційній основі.

21 вересня відбувся обмін полоненими з Росією, зокрема були звільнені 215 українських військових, серед них 108 бійців «Азову».  

Україна задля повернення 215 військових та цивільних з російського полону віддала Росії підозрюваного в державній зраді народного депутата Віктора Медведчука.

24 лютого 2022-го Медведчук втік зі свого маєтку у Києві і відтоді переховувався у столиці. 12 квітня президент України Володимир Зеленський повідомив, що СБУ вдалося знайти та затримати Медведчука.

За даними СБУ, ФСБ Росії намагалася вивезти Медведчука до невизнаного Придністров'я, а потім до РФ. Однак доїхати Медведчук зміг лише до меж Київської області. Його дружина Оксана Марченко виїхала з України перед початком повномасштабної війни.

Медведчук просив президента Володимира Зеленського обміняти його на захисників і мешканців Маріуполя, однак Росія відмовилась від цього.

Личаківський районний суд Львова залишив Медведчука під вартою до 14 листопада.

До моменту своєї втечі, 24 лютого, Медведчук залишався під домашнім арештом. Такий запобіжний захід йому обирали двічі в межах різних кримінальних проваджень: 13 травня (щодо видобутку нафти і газу в Чорному морі) та 12 жовтня 2021 року (щодо сприяння діяльності терористичної організації через постачання вугілля з окупованих територій Донбасу). 2 листопада 2021 року Печерський суд змінив запобіжний захід для Медведчука з домашнього арешту на особисте зобов'язання до 31 грудня в межах епізоду про держзраду і замах на розграбування національних ресурсів у Криму. В іншій справі домашній арешт залишався чинним.

Скріншот відео: «Українська правда»/YouTube

Команда «Детектора медіа» понад 20 років виконує роль watchdog'a українських медіа. Ми аналізуємо якість контенту і спонукаємо медіагравців дотримуватися професійних та етичних стандартів. Щоб інформація, яку отримуєте ви, була правдивою та повною.

До 22-річчя з дня народження видання ми відновлюємо нашу Спільноту! Це коло активних людей, які хочуть та можуть фінансово підтримати наше видання, долучитися до генерування спільних ідей та отримувати більше ексклюзивної інформації про стан справ в українських медіа.

Мабуть, ще ніколи якісна журналістика не була такою важливою, як сьогодні.
* Знайшовши помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
2132
Читайте також
Коментарі
0
оновити
Код:
Ім'я:
Текст:
Долучайтеся до Спільноти «Детектора медіа»!
Ми прагнемо об’єднати тих, хто вміє критично мислити та прагне змінювати український медіапростір на краще. Разом ми сильніші!
Спільнота ДМ
Використовуючи наш сайт ви даєте нам згоду на використання файлів cookie на вашому пристрої.
Даю згоду